Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Optikailag az arcot vékonyítan...

Optikailag az arcot vékonyítani hogyan lehet?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok és zavar hogy még mindig gyerekes arcom van!Azért mert elég széles az arcom nem is nagyon kerek meg szögletes se csak széles!Golyófejünek is neveznek suliba páran!Milyen hajtípussal vagy mással tudnám hosszabítani? Én a tüsis hajra gondoltam magas tarajjal!
2010. márc. 17. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:

gondolkozz ezen:

[link]


a szivet kihagyhatod :D

ezzel vagány leszel, és nem szólnak be neked. nyomtatsd ki, vidd el egy fodrászhoz, és kérdezd meg, hogy ez jól állna-e neked! ha nem, akk kérd meg, hogy vmi hasonlót csináljon neked!

2010. jún. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem hoz be semmit
2010. jún. 25. 14:25
 3/10 anonim ***** válasza:
bocsi, akk mingy linkelek még meg ezt is megpróbálom még 1x
2010. júl. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


nemtudom. kb. ennyit találtam, a másikat be sem linkelem, nekem sem hozza be. ha tudnál küldeni privátben egy képet magadról, ahhoz keresnék tarajt, szal küldj ha tudsz!!

2010. júl. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Te punk vagy :D? Egyébként nem akarok ilyet eléggé durva
2010. júl. 16. 17:19
 6/10 anonim ***** válasza:

nem vagyok punk, bár feketébe járok néha, van bakancsom is, meg zenekaros pólók stb, de nem vagyok azaz atompunk, anyám nem is nézné jó szemmel, meg nem is akarok tarajt szivem szerint:D de az érzés az bennem van:D


akkor nemtom h milye hajat:D csak sima taraj is jól néz ki ott nem kell ledúrni, csak középen egy hosszúra egy 'csíkban' az lesz a taraj, oldalt meg nagyon rövidre

2010. júl. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Úgy döntötem ink megnövesztem hosszúra
2010. júl. 20. 00:57
 8/10 anonim ***** válasza:
mint a rockerek? előzőek vagyok
2010. júl. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mint a szörfösök meg focisták ink
2010. júl. 21. 01:12
 10/10 anonim ***** válasza:
jaaaaa értem :D
2010. júl. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!