Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pasik, az ennyire duci alak...

Pasik, az ennyire duci alak még tetszik vagy fogyjak még?

Figyelt kérdés

Ősszel kicsit fogytam, de még így is duci vagyok. Mi a véleményetek? Főleg a hasamat érzem még soknak.

[link]

Tudom, hogy a ruha előnytelen, de ebben látszik az alakom, nem veszek fel ilyet utcára:-)

18/L



2015. okt. 29. 09:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sok, számomra ez már nem duci.
2015. okt. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
22%

Meg duci. A hasad nagy. De van akinek az ilyen nők jönnek be!

Homokora alakod lenne ami szep lenne ha 60 kilogrammos lennel.

2015. okt. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Hát neked kell tudni, szerintem most is szexi vagy (én nem látnák kifogást az alakodban) viszont ha elkezdenél még hasból fogyni biztos hogy még szexibb lennél.
2015. okt. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
En meg stresszelek az en alakomon... Neked ez illik. Ha fogynal lehet vesztenel a kisugarzasodbol. Ha jol erzed magad igy akkor ne akarj fogyni a ferfiak kedveert :)
2015. okt. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Darwel ***** válasza:
Igy vagy szép és igenis ilyen ruhákat kellene hordanod,ami mutatja az alakod :)
2015. okt. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem jól nézel ki,egyedül hasból kellene fogyni.Próbáld ki a plankot.Pár hét alatt látszik az eredmény és csak napi pár perc gyakorlat.
2015. okt. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
#6
2015. okt. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#6 Szóval... a plank hasizom erősító gyakorlat, csinálhatja akár napi 5 órán keresztül is, ha mellé nem fogyókúrázik, akkor a büdös életbe nem fog eltűnni onnan a zsír.
2015. okt. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Ha meg fogyókúrázik, akkor lemegy a melle, meg a csípője, és máris oda a homokóra.

Én a helyedben inkább egy olyan ruhát vennék fel, ami előnyösen kiadja a melled és a csípőd formáját, viszont jótékonyan eltakarja a pocit.

2015. okt. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

#8 1 kg izom és 1 kg zsír méretében más.


[link]


Vagyis ha ő elkezdi izmosítani a hasát pl. akkor feszesebb és kisebb lesz független hogy a zsír csak minimálisan fog égni, de több lesz az izom, és kevésbé fog ducinak kinézni.


Talán még ez a legjobb megoldás, mivel ha zsírból adna le, és hasat erősítene előbb utóbb kockahas lenne ami nem igazán ideális a nőknek, így inkább izmosítani kell - attól majd feszesebb és összébb megy - mintsem fogyózni.


Mert azért a vékony nők is elég csúnyák mikor látod hogy nincs rajtuk semmi fittség, csak csont és bőr. Jó egy nő ne legyen izmos de azért legyen egy picit edzett. Inkább legyen átlagos kategóriájú (kis pocakkal), mintsem lapos hasú csajszi 0 izommal.

2015. okt. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!