Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít hogy...

Csak engem idegesít hogy Csobot Adél mindent túljátszik? Szép csaj, de nem értem miért vannak oda érte ennyien.

Figyelt kérdés
Ez az állandó vicsorgás meg ahogy föl le emeli a hangját miközben beszél....
2015. okt. 29. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem is annyira szép, primitív, buta, stb... és tényleg nagyon idegesítő, ilyen bélyeglány.
2015. okt. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Direkt csinálja egyébként. Direkt azért, hogy szájról szájra járjon a neve, mert ha utálod, ha szereted, akkor is róla beszélsz végül is, az meg neki reklám.


Amúgy én sem bírom a csajt, ahányszor a tv-ben látom fél másodpercnél tovább, rámjön az érzés hogy nagyon szívesen képentörölném.

2015. okt. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
ki ez a senki?
2015. okt. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
nagyon idegesítő a hangja, meg a túljátszós stílusa. Meg azért a hangja sem valami hűdefantasztikus. Nem állítom, hogy rossz, de annyira nem kiemelkedő.
2015. okt. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Malacképű gnóm, aki mégis valamiért a külsejével próbál érvényesülni. Sajnos másra manapság nem is igen van lehetőség.
2015. okt. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
93%

Nem tudom, én angolul pl pont úgy beszélek, hogy játszok a hangommal akaratomon kívül. Magyarul abszolút nem, de ha angolul beszélek, akkor nekem is olyan, volt ismerősöm, aki azt mondta,hogy azt hitte, ordítok vele, mert úgy megváltozott a hangszínem egyszercsak.

Egyébként ez előadástechnikában jó trükk, ha játszol a hangoddal, az ébren tartja a közönséget (sokat adok elő angolul, lehet onnan vettem át, egyébként ) míg a monotonitás unalmas, és ő elsősorban szórakoztatóművész vagy hogy hívják ezeket.

2015. okt. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
6: Nem, ő egy buta csitri aki énekesnek képzeli magát. Az erős affektálás és a hanglejtés között van különbség.
2015. okt. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!