Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Duci lányokat kedvelő fiúk!...

Duci lányokat kedvelő fiúk! Milyen az ideálotok?

Figyelt kérdés
Szóval a kérdésem azokhoz a 18-22 év közötti fiúkhoz szól, akik a duci lányokat kedvelik. Nektek milyen elképzelésetek van a számotokra szép molett lányról? Linkelhettek képet, vagy adhattok meg méreteket, amit jónak láttok. Köszönöm :)

2015. okt. 29. 23:20
 1/9 anonim válasza:

Mindegy számomra, csak ápolt legyen meg nőcis.

Szulák Andi tipikusan ilyen, egy igazi Istennő.

2015. okt. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2015. okt. 30. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Amit a 2. Linkelt az nekem is bejön

De inkább a belsöt szoktam figyelni de azért nézen ki viszonylag jol

2015. okt. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez egy burkolt társkereső hirdetés ha megszabod hogy kinek szól a kérdés. Azokat keresed???

De elmondom neked hogy az igazi pasiknak fogsz bejönni, a harmincasoknak. Azok nem olyan nyámnyilák mint a 20 év körüliek!

2015. okt. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az előző válaszolóval, szerintem ez nem korfüggő. Imádom a duci és a kövér lányokat, legvékonyabb barátnőm eddig 58 kiló volt (de ő is kicsit fölszedett azóta), a legvastagabb meg mint a Milka tehén :D. Reálisan olyan 80-130kg közötti lányokat szeretem a legjobban.
2015. okt. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ui.: lemaradt hogy 23 éves srác vagyok, ha érdekellek akkor nyugodtan írhatsz privit.
2015. okt. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nincs szükségem társkeresésre, de köszönöm. Azért ezeket az intervallumokat adtam meg, mert ez az én korosztályom! Köszönöm a válaszokat! :)
2015. okt. 30. 17:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Amit a 2-es linkelt annyira aranyos es szep lany!
2015. okt. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
53%
Az ideálom: 150-165cm 120-160kg
2015. dec. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!