Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy nézek ki? Hány évesnek...

Hogy nézek ki? Hány évesnek tippeltek? Szerintetek szép vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az utóbbi időben sajnos eléggé önbizalomhiányos lettem. Volt nyáron egy balesetem, azért ilyen a homlokom és a nyakam!

És szeretném leszögezni, hogy nem akarok ismerkedni, úgyhogy senki se írjon nekem privátba! A kultúrálatlan válaszokat és azok szerzőjét blokkolom, jelentem!



2015. nov. 4. 14:51
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
A link lemaradt: [link]
2015. nov. 4. 14:53
 2/17 anonim válasza:
Én 12-13 évesnek nézlek.
2015. nov. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 ---Laura--- válasza:
Szerintem kűlsöre átlagos vagy,nem vagy csúnya.Én személy szerint 16 évesnél idösebbnek nem néznélek.
2015. nov. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 11-12 évesnek gondollak.

A hajad kicsit fura a tetején. Frufrud volt?

Szerintem átlagos vagy. Nincs rajtad semmi rossz. De nem is olyan kiemelkedően szép. De ez nem baj. Ha valaki átlagos és ápolt, az már teljesen jó.

Nekem a szemed tetszik.

Szerintem a következő években nagyon sokat fogsz változni és remélem, elégedett leszel magaddal, mert semmi gond nincs veled. Most még olyan kislányos vagy, mivel kislány vagy :) De majd nőiesedsz és az a vonásaidon is fog látszani.

2015. nov. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szép 14 év körüli lány vagy.:)
2015. nov. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

A hajam azért "fura", mert (már említettem) egy autóbalesetem volt és varrták a fejemet, így le kellett borotválni. És igen, frufrum van, csak nem szeretem és le is van nőve, így el szoktam csatolni.

Köszönöm, hogy mindenki tiszteletben tartotta a kérésemet. :)

2015. nov. 4. 15:18
 7/17 anonim ***** válasza:

Helyes arcod van, jó nő lehet belőled.

12 évesnek nézlek.

2015. nov. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem 12-13 éves lehetsz. Helyes lány vagy és megmondom őszintén előbb néztem meg a képet mint hogy a kérdés alatti szöveget elolvastam és ha nem mondod észre sem veszem a hajad meg a baleseted nyomait. Nem piszkálás vagy ilyesmi de ha legközelebb szemüveget csináltattok válassz egy kicsit kisebb szemüveget :) ez túl nagy.
2015. nov. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A szemüveg egyik sarka ilyen csúcsos. Nem tudom máshogy elmondani. A mérete pont jó, csak a sarka ilyen kiálló. És nem sértődtem meg.
2015. nov. 4. 16:23
 10/17 anonim ***** válasza:
Hasonlítasz a Violára
2015. nov. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!