Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a Srác, lány...

Szerintetek ez a Srác, lány lélekkel rendelkezik?

Figyelt kérdés

Van egy Srác ismerősöm akit nem rég ismertem meg mert vele egy osztályba járok.

A lényeg az hogy nekem kibontakozott de nem teljesen...

A lényeg az szereti a lány ruhákat böngészni, megnézni othonosan mozog a lányos témákban is néha de nem teljesen, rendesen van saját stílusa mint minden lánynak hogy miket szeret de persze nincs neki semmi sem csak nézelődik és el van..

A haja is már középhosszú lassan áttér a hosszú hajba.

Akinek van kedve beszégletni vele vagy ilyesmi annak elküldöm privibe csak kíváncsi vagyok, hogy másnak mit mond és hogy lány akarna e lenni vagy ilyesmi.

Nomeg segíteni is lehetne rajta.(szerintem)



2015. nov. 5. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Elég sok fiúnak/férfinek van nemcsak középhosszú, de teljesen hosszú haja.

2. Nagyon nem szép dolog tőled, hogy kibontakozott neked, te meg rögtön kiteszed az egészet az internetre.

3. Hogyan gondolod, hogy elküldöd privibe? Kiteszed a profilját nyilvánosan, hogy vadidegen emberek ráírogassanak azzal, hogy most olvasták a neten, hogy lányos a stílusa?

4. Miért kéne rajta segíteni? Miben?


Én nem tudom, hogy ő milyen lélekkel rendelkezik, de hogy te szörnyen buta vagy, az biztos. Legyél a barátja, legyél vele kedves, fogadd el a dolgait, de ne teregesd ki az interneten, és főleg ne akard megváltoztatni, ha neki ez jó.

2015. nov. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem az aminek gondolod.. ő vele beszélgettem és mondta hogy olyan szinten nem elég lányos nem tud eleget még :/

Beszélgettem vele de nem nagyon tudtam segíteni neki mert fiús lány vagyok.. :S

És kérdeztem tőle ha megismerek normális lányokat akkor esetleg beszélhetek e nekik róla de persze név nélkül és ha már én megbízok bennük akkor tovább engedném őket hozzá.

2015. nov. 5. 17:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Meleg a srác, ma már nem kéne ezen ennyire csodálkozni.
2015. nov. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem meleg a srác 2 bnőn túl van s nemrégiben szakított a másfél éves kapcsolatábó is.
2015. nov. 5. 17:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, hány évesek vagytok, és felteszem te lány vagy?


Csak mert azt érzem ki a szavaidból h teszerinted vmi baj van a sráccal, pedig ez hülyeség.


Nem lehet tudni, h csak simán érdeklődik, mert mondjuk divattervező akar lenni, vagy ez vmi szexuális fétis, esetleg crossdresser, vagy transszexuális hajlamai vannak. Azonbelül lehet hetero, bi, vagy homoszexuális, de korántsem függ össze a 2 dolog.


Én pont ilyen voltam/vagyok, és max egy kis ideig éreztem hülyén magam miatta, de miután rendeződött bennem a dolog már nem zavar. Kamaszkorom óta érdekelnek a női holmik (ruhák, cipők, sminkek, stb), de ezeket azért inkább nőkön szeretem látni, meg néha felvenni, de persze csak 4 fal között, a többi egyáltalán nem érdekel.

Van ennek egyfajta szexuális fétis része de van egy hétköznapi érdeklődés oldala is. Elég sokat tudok a divatról, ruhákról, sminkelésről stb. Hátrányom még sose volt belőle, h lányokkal ilyenről is el tudok beszélgetni, sőt! Nyilván most a modernebb lányokra gondolok, nem feltétlen az egybites, szterotip emberekre. Ők jobb ha nem tudják, h van ilyen érdeklődési köröm.


Fontos tisztázni h ennek semmi köze a homoszexualitáshoz. Javaslom keress rá a cross-dressing témakörre a neten. Ha sima érdeklődésnél több, akkor erről (is) lehet szó.


"Nomeg segíteni is lehetne rajta.(szerintem)"

Hát igen is meg nem is, először is tudni kéne mi zajlik a srác lelkében. A legjobb segítség ha a környezete elfogadja úgy ahogy van. Meg a leendő barátnője is...


24/F

2015. nov. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!