Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » UV mentes barnulás. Valaki...

UV mentes barnulás. Valaki aki jártas ebben és ért hozzá, segítene?

Figyelt kérdés

Holnap este 6-kor szalagavatóm lesz és elég fehér vagyok.

Sajnos csak ma hallottam, hogy van egy ilyen lehetőség, hogy lefújnának ezzel a barnítóval.

Utána olvastam és sok pozitív illetve negatív véleményeket írtak róla.

A kérdésem az lenne, hogy ha holnap reggel lefújnának, akkor este még befogná a barna szín a fehér tánc ruhám?

A másik pedig, hogy a bőrradírozást otthon kell csinálni, vagy majd ott csinálják?

Egyáltalán érdemes lenne-e belevágnom?:/

Előre is köszönöm a válaszokat:)



#szalagavató #UV mentes barnítás
2015. nov. 12. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a legnagyobb hülyeség. Eddig is fehér voltál nem? Miért pont egy fontos eseményen akarsz tök más bőrszínnel megjelenni? A barnító mindig fog. Ráadásul ha sárga leszel tőle mint sokan akkor az igen ronda lesz...
2015. nov. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jókor találod ki ezeket :D

Megmondom őszintén, hogy ilyenkor nem tudom megéri-e variálni. Nem próbáltam még a barnító festékeket, de a rendes szolira sincs már elég időd.

2015. nov. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!