Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Annyira zavar, hogy hosszúkás...

Annyira zavar, hogy hosszúkás fejem van, hozzá magas homlok. Lehet egy lány attól még szép? Vagy ez már így lehetetlen? .

Figyelt kérdés
És sokan csúfolják is az ún ,,lófejü" lányokat!Pedig nem tehetnek róla...:((
2010. márc. 19. 21:16
1 2
 11/12 anonim válasza:
A kepen a nonek nagyon szep az arcformaja...nekem meg kerek fejem van xD cserelunk??😀😊
2017. jún. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nekem is hosszú a fejem. Sokat csúfoltak vele. Most van egy élettársam, ő azt mondta hogy hosszú,de egy jó frizura meg a smink sokag segít ès ettől függetlenül elvileg nem ronda. Amúgy engem is nagyon zavar, főleg az állam hossza. Én egy viszonylag egyenes fufrut vágattam, ez javít valamit. Sminkelésnél meg mindig szélesítem a szemeimet oldalra. Javaslom a közepes méretű kerek fülbevalókat, ami semmiképpen nem lóg az állad alá.
2018. jan. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!