Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet kissebbnek tűnni?

Hogy lehet kissebbnek tűnni?

Figyelt kérdés
Nem hordok magassarkút, de mégis nagyon magas vagyok, és én nem szeretek magas lenni :( Pici szeretnék lenni. hogy lehet? valamilyen torna? vagy ilyesmi?
2010. márc. 19. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem probléma!
2010. márc. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Max az öltözködéseddel tudod kompenzálni. A vízszintes csíkozás és a nagy minták optikailag tompítják a magasságot.
2010. márc. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mennyi az a "nagyon magas"?


Egyébként sehogy sem leszel már alacsonyabb, kivéve, ha levágatod a lábaidat, amit persze nyilván nem szeretnél...

2010. márc. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

21/L, 183 centi vagyok és az a szomorú hírem van, hogy anyukám, ezt megszívtuk. amúgy tökmindegy, hogy mekkorának TŰNSZ, amint melléd áll valaki, úgyis azonnal rájön, hogy mekkora VAGY. Mondjuk én már úgyismindegy alapon simán felveszek egy 5 centis sarkat, majd tán te is eljutsz erre a szintre. Arra vigyázz, hogy ne melákosodj el, ne nagydarab legyél, csak magas, lehetőleg sudár (ERRE van a torna), meg hogy a tartásod ne menjen tönkre, mert az nagyon csúnya, mikor egy magas lány dupla kérdőjelbe próbálja hajtogatni magát, hátha akkor kevésbé lesz feltűnő, pedig nem, akkor nem csak az lesz feltűnő, hogy magas, hanem hogy magas ÉS RÁADÁSUL görnyedt is. Ráadásul egy idő után fáj is. Amúgy meg élvezd ki, baromi jól lehet ilyen alakra öltözni.

(esetleg kérdezd meg, hogy a törpéknél alkalmazott lábrövídítés inverze kivitelezhető-e, de nem hiszem, és ha mégis, akkor ronda lesz, fájdalmas és hosszútávon rendkívül káros az egészségre)

2010. márc. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én meg pici vagyok (155 cm), és szeretnék magasabb lenni! Akkor nem kellene minden gatyám szárából levágni fél métert vásárlás után, felérném az üzletben a polcokat.

Tartok tőle, már nőni nem fogok, tehát én is megszívtam.

Ha tudsz arra módszert, hogy vagy 10 centit átadj nekem, akkor szólj bátran!:)

2010. márc. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy magas.Én 178cm vagyok,néha engem is zavar,főleg,hogy nem tudok magassarkút hordani.Egyik nap bátorságot vettem és felvettem egy 3cm sarkú cipőt,de hú nagyon magasnak éreztem páran meg is néztek.Amúgy én általában csak olyan cipőket veszek fel amiknek semmi sarkuk nincs.Nyáron ezért balerina cipőt,vagy teljesen lapos talpú papucsot hordok.Máshogy nem igazán fogsz kisebbnek tűnni.
2010. márc. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!