Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Uszodába megyünk, mit csináljak?

Uszodába megyünk, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A jövő héten el fogunk kezdeni uszodába járni az osztályommal tesi órán.

Van egy köldök piercingem,amit eddig is ki kellett v.na vennem de sosem tettem.De mivel fürdőruciban nem igazán lehet elrejteni nem tom mit csináljak.Bizsu volt benne, csak most vettem bele orvosit,és e miatt elég csunya lett.Van egy kis fehér váladéka,és van h. érzékeny..ezt tudom is kezelni csak félek h. az uszodavíz káros lesz(elfertőződik stb).Ha pedig kiveszem nem tudom mennyi idő mire forrni kezd,mert sajnos utolsó órában lesz úszás és alig van időm elérni a buszt,szóval nem hiszem h. vissza tudom rakni úszás után+1óra buszozás.

Mit csináljak vele szerintetek?Benne hagyjam?Ha egyberészesbe leszek úgy talán nem olyan feltünő.


2010. márc. 21. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Amíg váladékozik is,addig én kérnék suli orvostol felmentést tesi alól.
2010. márc. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én ezt tenném:

Az első órát, amíg valamelyest javul a helye, kihagynám. (Valamire hivatkozol, nátha vagy bármi...)

Elmennék bőrgyógyászhoz, aki adna megfelelő szert rá. Vagy ha nem annyira súlyos a helyzet, alkohollal és hintőporral kezelném.

Első gondolatom az egyberészes fürdőruha és a sebtapasz volt, de nem lenne jó megoldás.

2010. márc. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tegyél rá vízhatlan sebtapaszt.
2010. márc. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Váladékozó sebbel nem küldhet bele a vízbe. Kérj igazolást, ha kötekedős. Kiszedetni meg nem szedetheti ki veled, mert ahoz se lenne köze, ha a s3ggedbe tennél piercinget, vagy akárhova, tök mindegy mit mondanak, ne hagyd magad, nem szedetheti ki! Ilyenhez semmi köze.


Max a piercer kérheti, hogy vidd el anyukádat, hogy tényleg megengedi a szúrást, ha még fiatal vagy.


Amúgy az ápolására a legjobb a tetrán kenőcs, de ezt biztos elmondták, mikor szúrták is. Meg ne cseréld ki az orvosi ékszert, míg tökéletesen be nem gyógyult.

2010. márc. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretnéd, hogy elfertözödjön a seb akkor ne menj uszodába. Hagyd ki az első órát:)

És egy jó tanács: nekem azt mondta a piercer aki szurta a piercingemet h ne kenjem alkohollal a sebet mert elvékonyodik a bőr, és könnyen kiszakad a piercing a helyéről. Kend tetran kenőccsel, vagy főzz kamilla teát nekem még az is segitett:)

2010. márc. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ragazd le es ugy mehetsz
2010. márc. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

basszus nem azért vannak az iskolai kötelezettségek h mindenféle ürüggyel kibújj alóluk. tessék olyan állapotban tartani magad h az isi kötelezettségeknek eleget tudj tenni! jóhogy nem agypiercinget csináltat valaki amiben a gondolkodás veszélyes lehet és emiatt el se megy iskolába. ez már röhej. tessék tanulásra alkalmas állapotban lenni és úgy menni a kötelező iskolai programokra!

ott testnevelés oktatás is van és amíg az kötelező addig arra alkalmas állapotban kell lenni amennyire tőled tellik.

2011. ápr. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!