Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Anya nem engedi, hogy kiszedes...

Anya nem engedi, hogy kiszedessem a szemöldököm! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyám nem engedi, hogy kiszedessem a szemöldököm, mert hogy az korai. 13 éves vagyok és überronda... 2 éve kiszedtem, mert megutáltam. igen én magam szedtem ki. aki ír privátban annak elküldöm a fotót róla. szóval egyszer kiszedtem. anya nem tudta. csak gyanakodott én meg kamuztam h nem szedtem ki csak rosszul látja, stb.. és most növesztem, mert azt tervezem, hogy nem érdekel anya mit mond, én veszek ricinusolajat és azzal kenegetem, és ha visszanőtt valamennyire, hogy szép formára lehessen szedni, akk elmegyek egy kozmetikushoz, hogy szedje ki. szerintetek hogyan kezeljem anyát ezzel kapcsolatban?

2015. nov. 29. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne avasd be. Kozmetikushoz nem kell engedély, és még drágább helyeken is (Budapest) max. 1000 Ft-ért kiszedik, vidéken sokkal olcsóbban.
2015. nov. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem sokkal jobb az eredeti szemöldök fiú létemre hányingerem van a rajzolttól. R.bancos.
2015. nov. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

okés. köszönöm!

2.nak! nem is akartam átrajzolni, de mindegy..

2015. nov. 29. 20:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne szólj anyudnak róla szerintem. Én anyukám is folyton ezt csinálta mikor fiatalabb voltam, hogy semmit nem engedett meg, se a hajamat nem vágathattam olyanra amilyenre akartam, se semmi. 23 éves koromra sikerült elérni, hogy ne akarjon mindent megmondani.

Mindenképpen kozmetikus szedje, ő biztosan olyanra csinálja, ami jól áll neked!

2015. nov. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De jó, akkor nem vagyok egyedül.. :DD
2015. dec. 1. 09:53
 6/7 anonim válasza:
Küldj kepet privibe es megmondom véleményem! :-) 14/l
2015. dec. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Ne bolondozz!!! Minél többet szeded, annál rosszabb! Nekem is nagy, és egyenes és megfelel. Ráadásul fiatalon elrontod, aztán rajzolhatsz a homlokod közepére, mert akkor már mindegy!
2016. febr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!