Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van a fenekemen mindkét...

Miért van a fenekemen mindkét oldalt bemélyedés? Olyan mintha le lenne tapadva az izom.

Figyelt kérdés
Van felesleg a belső és külsö combomon is, és ez még jobban kiemeli azt, hogy ott be van mélyedve. Jön a fenekem, majd bemélyed, utána meg a combom, aminek kint nagy része zsír. De félek ha a combombol lefogyok akkor meg egyáltalán nem lesz fenekem, csak kb egy fejére állított háromszög..az meg még annyira se látványos :S
2015. nov. 30. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem értem a kérdést. Mi van a fenekeddel?
2015. nov. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a feneked nem egy izomból hanem 3ból áll és ha nem edzessz rá szépen löttyedt lesz
2015. nov. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen kicsit, ez sajnos genetika, már régen is ilyen volt, amikor még nagyon vékony voltam. de talán izmosítás segíthet.
2015. dec. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudom, miről beszélsz, sajnos nekem is olyan, én viszont túl vékony vagyok, és nekem szerintem azért, meg - ahogyan az előttem szóló is írta - ez a genetikától is függ, mivel egyik szülőmnek is ilyen. Azt, hogy mit lehet vele tenni, nem tudom, talán próbálj meg sportolni, lehet, hogy csak plöttyedt, és azért ilyen, de persze az is lehet, hogy ezt örökölted, és nem tudsz rajta változtatni.
2015. dec. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ohh szuper :S köszi a válaszokat :)
2015. dec. 1. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!