Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek szép körmök?

Szerintetek ezek szép körmök?

Figyelt kérdés

Kaptam egy kezdőcsomagot és elsőre ezeket alkottam.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2015. dec. 7. 12:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
kezdetnek ok, de az a rózsa/virág festést inkább hanyagold (1.kép)
2015. dec. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
:) igen,azt írni is akartam hogy vettem egy fekete tollat amire állítólag a körömre lehet rajzolni,de szerintem azt nem műkörömre találták ki,mert ahol megszáradt,ott elkezdett csúszkálni a zselén ha véletlenül hozzáértem,ezért lett ilyen paca szerű :) örültem hogy nem kellett előröl kezdenem a körmöt :)
2015. dec. 7. 12:22
 3/20 anonim ***** válasza:

Hát igen, az első kicsit furára sikerült.:)

De a többi jó szerintem.

2015. dec. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Hogy használtad?
2015. dec. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Matt felületre rajzoltam vele ha azt kérdezed,tehát megreszeltem.. Körmös videókat néztem a youube-on,ott úgy csinálták :-) Ezért gondolom hogy gagyi a toll.Levegőn pár másodperc alatt megszáradt így folyton széttört a vonal ahogy rajzoltam mellette.Hol fogott hol nem..Nem virágot akartam rajzolni vele,a kő két oldalára akartam 2 angyalszárny szerűt,a végén úgy voltam vele mindegy ha virág lesz ...
2015. dec. 7. 15:44
 6/20 anonim ***** válasza:
Végre valaki, aki utánanéz :) tuti, hogy a toll volt a gagyi. Ezért jobb akrilfestékkel, meg ecsettel festeni. Nem sokkal nehezebb.
2015. dec. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Mindigis kifordult a gyomrom az ilyen csilivili, giccses körmöktől. Szóval ne vedd sértésnek, nekem alapból nem tetszik az ilyen.
2015. dec. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

1-nem tetszik

2-más színekkel tök jó lenne

3,4-király!

5-túl rövid,de amúgy jó

2015. dec. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Szépek,ügyes vagy. Nem az én ízlésvilágom,de ettől függetlenül, én nem tudtam az első x hónapban ilyen szépeket építeni,kb. a 10. szettem nézett ki úgy,ahogy a tieid.

Kíváncsi leszek, ha pár hét múlva válaszolsz,hogy a tartósságuk is megfelelő-e.

Milyen kezdőkészlet?

2015. dec. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Masodik kivetelevel mind tetszik,ugyes vagy nagyon! Kis szolidak es visszafogottak,szepek.
2015. dec. 8. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!