Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Barna a hajam és kékre festené...

Barna a hajam és kékre festeném alul, ez gusztustalan lenne?

Figyelt kérdés

Imádom a kéket, és régóta gondolkozok ezen, és most végre megengedték a szüleim is. (Itt ennél a kérdésnél arra lennék kiváncsi hogy maga a két szín gusztustalan-e együtt)


Ilyesmi kékre: gondoltam [link]


És ilyen barna a hajam: [link]


2015. dec. 10. 10:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Inkabb izlestelen es igenytelen.
2015. dec. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
35%

Szerintem szép lesz. Az enyém sötétbarna. Tavaly festettem alulról 10 cm-t lilára, nagyon szép volt, mindenki dícsérte.. Bár azzal ráfizettem, hogy másfél hét múlva sárgás vöröses lett alul a hajam, egy hónap múlva pedig totál szőke.

Azóta nem festettem, és a még mindig szőke ott.

Úgyhogy jól gondold át szerintem, hogy mit is szeretnél, mert ezek nem tartós színek..

2015. dec. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

szerintem ha már festeni akarod,akkor az egèszet,úgy jobban nèzne ki.

vagy mondjuk festett fekete hajnál lenne az alja kèk,vagy kèk melír lenne benne..sztem úgy jobb lenne.

2015. dec. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a szín jó.

Azt hogy érted, hogy alul? A hajad végén x cm ilyen színű lenne? Az nekem nagyon nem tetszik.

Vagy hogy az alsó réteg lenne kék? Az nem rossz.

Nekem az tetszik a legjobban, amikor színessel néhány vastagabb tincs van a hajban és azok itt-ott kikandikálnak.

2015. dec. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem mondom hogy tutira car lesz, de azért jó esély van rá hogy nem mondjuk ilyen lesz:

[link]

2015. dec. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha eredeti barna a hajad, szerintem nem lesz jó, mert az eredeti barna hajad a kék miatt fakónak fog tűnni!


Először próbáld meg színezővel,ne rendes hajfestékkel.


Egy barátnőm évek óta festeti a haját, nagyjából mindenféle szín van neki, kék,zöld,sárga,rózsaszín és mindig egyedi a stílusa,jól áll neki, viszont a színek mellé mindig van neki egy alap festett hajszín is,ami ugye kiadja szépen a színeket.(pl szőke, fekete, barna festett alapszín!). DE akármilyen mesterfodrászhoz is megy, a színek kopnak és 1-2hétig mutatnak szépen.


(ez olyasmi, mint amikor elmész fodrászhoz,szép vöröses,rezes színt hoz össze, de 1-2hét után akármit is csinálsz,szépen kopott lesz).

2015. dec. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

De épp ezaz hogy nem szeretném az egész hajamat:/ főleg hogy nagyon gyorsan nő a hajam és folyton újra kéne festenem, meg az már egy kicsit túlzás lenne nekem-->biztos nem állna jól, pedig az is tetszik.

Miért lenne igénytelen? Nem értrm hogy ha bevan festve mondjuk az aljánál 10cm akkor az miért igénytelen 1.válaszoló?

5.válaszoló, valami olyasmit szeretnék:)


Igazándiból előre dobnám a hajamat és tincsenként megcsinálnám a 10cm, mert nekem az nem nagyon tetszik amikor a pont a fél haja más színű, szóval hogy ne legyen szabályos.

Azt meg hogy kijön nem tudom, lehet hogy csak rosszul lett befestve, mert krepp papírral tartott nekem 2hétig, és az első hétben még gyönyörű erős színe volt, aztán kezdett zöldesedni, 3s kihangsúlyoznám hogy ezt a barna hajamat így megfogta, ezért gondoltam hogy ha az alját még kiis szőkíteném, még tartósabb lenne.

2015. dec. 10. 12:13
 8/14 anonim ***** válasza:
29%
szerintem jó együtt ez a két szín.
2015. dec. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Az meg nem baj ha kicsit veszít a színéből, legalább nem lesz olyan kihívó:)

És köszönöm a válaszokat:D

2015. dec. 10. 12:14
 10/14 opened paradise ***** válasza:

Barnához jó ez a kék,ha az egészről lenne szó,jobb szeretem a világosabbat,de ez csak én vagyok.


Viszont ha gyorsan nő és csak 10 centi,akkor nem is muszáj újra festeni,le is vágathatod.

2015. dec. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!