Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy tényleg van...

Lehetséges, hogy tényleg van ilyen fülbevaló?

Figyelt kérdés

Hallottam olyanról, a napokban, hogy létezik olyan fülbevaló, amihez nem kell kifúratni a füled, hanem ilyen mágneses féleség, mágnessel rögzül a füledhez, lehetséges, hogy van ilyen?

Hogy ha igen, akkor mi a neve, vagy hol tudnék szerezni olyat, valaki segítsen légyszives!?



2015. dec. 10. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezer éve vannak olyan fülbevalók amihez nem kell luk a fülbe
2015. dec. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem van mágneses fülbevalóm, de én nem ajánlom, mert az enyém szörnyen kényelmetlen.
2015. dec. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket fülklipsznek hívják és nem kell, hogy máneses legyen.
2015. dec. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem olyan fülklipszre gondoltam, hanem arra a mágneses fülbevalóra, ami ugyanolyan, mint példáúl egy gyémát fülbevaló, csak mágneses, és nem kell lyuk, hogy viseld :)

Hozzátenném, hogy férfi vagyok, és jó lenne valami férfit találni :D

2015. dec. 10. 20:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Meglepő, de mágneses fülbevaló a neve... googleba rákerestél volna kidob mindenfélét. Ebay-en rendelni is lehet sokfajtát, meg gondolom máshol is akad.
2015. dec. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja egyébként mielőtt valami drága mágnesesbe ölnéd a pénzed azért tudj róla hogy ez durván nyomja a fülcimpát, szóval sokáig nem fogod hordani az biztos. Ha fülbevalót akarsz inkább lyukassz.
2015. dec. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fiúknak se ciki már a fülbevaló és nem is fáj, kis zsibbadós érzés enyhén kellemetlen a lukasztás de fájdalmasnak semmiképp nem lehet hívni. Úgyhogy lyukaszd ki nyugodtan, ha mégse tetszik meg se látszik a luk
2015. dec. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet venni mágneses fülbevalót de két esélyes a dolog. Vagy olyan erős lesz a mágnes, hogy fájdalmat okoz, vagy rövid időn belül elhagyod.
2015. dec. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!