Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak a hajammal?...

Mit csináljak a hajammal? Vörösre akarom majd festeni, de valószínűleg szőkíteni kell.

Figyelt kérdés
Tavaly teljesen tönkrement a hajam, tört, szakadt, a végei dróthoz hasonlítottak. Helyrehoztam sok balzsammal, ricinusolajjal, stb, most kellene még kb 3-5 centit nőnie ahhoz a hosszhoz, amit megálmodtam. A ricinusolajjal szerintem menni fog. A végei sem törnek, sima, puha, fényes mindenhol. De most barna, és nem tetszik. Mit csináljak? Várjak még pár hónapot a szőkítéssel, festéssel? Nagyon fog törni utána megint? Ha ricinusolajat használok kb Hetente, az elég lesz? Amúgy vagy 10 centit kellene nőnie (h a mellem alá érjen, hogy tudom felgyorsítani, hogy ne jövő ilyenkorra nőjön meg teljesen?

2015. dec. 16. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmi értelme nem volt törődni a hajaddal, ha utána szőkítéssel akarod tönkretenni. Ugye tudod, hogy ahányszor festenéd a tövét megint szőkíteni kell majd?


14 éve van egyébként vörös hajam, középbarna az eredeti hajszínem. Gond nélkül befogja, még a világosabb vörös színek is, de azokhoz érdemes 9-es oxit használni. A sötétebb vörösekhez pedig 3-as vagy 6-os bőven elég, de általában 3-ast szoktam.

2015. dec. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne szőkítsd, vegyél jó minőségű fodrászkellékes festéket, megfelelő oxival. Lehet hogy nem lesz hűde élénk vörös hajad sose, de vörös lesz és tönkre sem megy annyira mintha szőkítenéd. Ricinus helyett meg millószor jobb az argán olaj. Használd inkább azt, ki sem kell mosni, szóval egyszerűbb is.
2015. dec. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!