Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az Oriflame termékeiről hol...

Az Oriflame termékeiről hol tudok adatot szerezni interneten?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a testvérem egyik kollégája ilyen tanácsadónő, és én rendeltem tőle dolgokat, de ő meg nem tudott hozni, mert mikor kérte, azt mondták, hogy elfogyott. És már annyira kezdem magam hülyén érezni, hogy eddig 2szer rendelte,de mindkétszer nem volt, és ha tudnám valahol interneten, hogy van-e még belőlük raktáron, az jó lenne.


Előre is köszi


14/L


2010. márc. 23. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
az oriflame-nek nincs site-ja ha jól tudom, de ha lenne akkor is a katalógusba írnák .. a keresztanyámnak oriflame programja van a gépén és ot teszi fel a rendelést. Csak az Avonnak van site-ja
2010. márc. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

de van: www.oriflame.hu


Itt meg tudom nézni a katalógust, de termékinformációt külön nem igazán kapok :'(

2010. márc. 23. 18:37
 3/3 anonim ***** válasza:

értem..akkor magyarorstágon más ..én ugyanis romániában lakom


akkor nem tudok segíteni:(

2010. márc. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!