Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnek szakállat növesztenn...

Szeretnek szakállat növesztenni és nem tudom hogyan tegyem, mi volna a tanácsotok? Ha hetente 2x borotvalkozom, ha nemis nagyon van mit, az segit? Es kerlek ne gyertek olyannal hogy megfofgom bánni meg ilyesmik!

Figyelt kérdés
Szakàll , ferfiasag, szepseg,

2015. dec. 19. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. dec. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
17
2015. dec. 19. 20:19
 3/6 anonim válasza:

Hát.. szerintem az, hogy leborotválod nemigen tesz jót szegény szakálladnak.. megnőni biztos nem fog tőle.:D

Az idő segít.. vagy ha nem,be kell látni,hogy ilyenek a gének.

2015. dec. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Te ezt tapasztalatbol mondod? Vagy csak egy szimpla velemeny?
2015. dec. 20. 16:56
 5/6 anonim válasza:
Ha nem nagyon van mit borotválnod, akkor nem is lesz ott egy ideig semmi. Egyenlőre mondj le a szakáll növesztésről. Lehet 1-2 év múlva már jobban fog nőni, de egyenlőre hanyagold. Van akinek tízen évesen kezd erős szakálla lenni és van akinek húszon éves korában, vagy még akkor sem. Ezt sajnos nem befolyásolhatjuk. Genetikától függ. Ami van szőr, vagy pehely azt elég hetente 1-szer leborotválnod. Sajnos a "folyamatos borotválkozás=erős szakáll" dolog nem több, mint mítosz. Én is kb 16-17 éves voltam, amikor felmerült bennem, hogy szeretnék szakállat, de 19-20 éves koromig várnom kellett vele.
2015. dec. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyelőre kénytelen leszel várni, és borotválkozni, aztán majd a későbbiekben derül ki, hogy alakul tovább.


17 évesen nem lesz szakállad így, nekem sem volt említésre méltó még a 20-as éveim elején sem, most a végére már azért lehet kicsit szórakozni vele, de még nem tökéletes. :)

2016. jan. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!