Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Douglas nevű boltban a...

A Douglas nevű boltban a kölnik eredetiek? Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés

Tavaly vettem ott 20.000-ért egy Gucci férfi kölnit, azonban az illata nem tartott sokáig a bőrömön (fél nap). Ezt onnan tudom, hogy a nyakamra szoktam fújni, és az egyik ujjamat odadörzsölöm, majd megszagolom. Fél nap után nem nagyon lehetett érezni az illatát.


Előtte azonban volt egy kölnim az Andrássy úton lévő Gucci üzletből, annak viszont sokkal tovább megmaradt az illata.


Emiatt azt szeretném kérdezni, hogy más is tapasztalt-e már ilyet az ott vásárolt kölnivel kapcsolatban.



2015. dec. 22. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Hacsak az eladó/őr/takarító ki nem cserélte hamisra,akkor igen,eredetiek!
2015. dec. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

annak kell lennie

nem lehet, hogy csak nagyon sokáig volt a polcon és azért nem volt már olyan jó? vagy csak nem ugyanolyan volt és ez a fajta kevesebb ideig érezhető

2015. dec. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mind eredeti! én ha betérek a Douglasba napok múltán is az orromban érzem a parfümök illatát...
2016. júl. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!