Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen lányoknak áll jól a...

Milyen lányoknak áll jól a szőke haj?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 02:46
1 2
 1/14 anonim válasza:
0%
Neked!
2010. márc. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam bőr és szem-szín,arcforma ilyenek..
2010. márc. 24. 06:01
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Kék szemhez, világos bőrhöz illik (ahogy általában az eredeti szőke lányok kinéznek), és lehetőleg nem pufi, kerekebb pofihoz.
2010. márc. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én amúgy eredetileg szőke vagyok, de befestettem a hajam sötétbarnára, és az sokkal jobban áll. :D
2010. márc. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%
a szőkéknek
2010. márc. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
Akik alapból szőkék, azoknak általában szőke típusú az arcformája is. Tehát nyilván nekik...
2010. márc. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Háát én alapból sötétszőke vagyok.Vagyis világosbarnásabb szőkés tincsekkel.Pár éve festettem teljes szőkére a hajam és mindenki szerint nagyon jól áll.Vagyis ahogy mondják pontosan nekem való,elképzelni se tudnának már mással meg az eredeti hajammal.

Egyb. nekem zöld a szemem,az arcom meg a bőrőm pedig nagyon világos,meg a szemöldököm is világos szinü.

Fontos az is ,hogy a szemöldököd milyen,ha nagyon sötét, akkor nem áll olyan jól a szőke sztem...

2010. márc. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
nekem eredetileg fekete(nagyon sötét barna)hajam van, világos bőröm, sárgás barna szemem. most hamvaszőke lettem..mindenki szerint ez jobban áll, pedig pont ellenkező tius vagyok:) annyi h a szemöldökömet nyilván világositanom kell, mert az meg fekete lenne eredetileg
2010. márc. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Jól áll a szőke haj ha:

porcelán fehér a bőröd (de a szép árnyalata, nem az a fehéressárga fakó bőrszín)

vagy ha olyan vagy mint az átlag tinik Floridában, (ahol mellesleg egész évben meleg van és süt a nap) szőke, napszívta haj, csokibarnává barnult izmos test.........

2010. márc. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Szerintem a szőke haj mély barna szem a legjobb párosítás szép telt ajkakkal:)
2010. ápr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!