Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Arcra hízni hogy lehet?

Magányos szív kérdése:

Arcra hízni hogy lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok 28 éves vagyok az a nagy problémám,hogy beesett arcom van és én meg nagyon utálom. Alapból vékony testalkatom van de ha hízok is 1-2 kilót az általában csak a hasamra megy vagy pedig a csípőmre. Arcra nem tudok hízni akármit is csinálok. Pedig soha nem is dohányoztam káros szenvedélyem nincs akkor mitől lehet ez? Valaki tudna tanácsot adni mitől lehetne hízni arcra?
2015. dec. 25. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
csak ha hízol mondjuk 5-10 kilót, akkor már tuti látszik az arcodon. de szerintem ne akarj arcra hízni, nagyon csúnya a kövér fej. korrigálj inkább sminkkel.
2015. dec. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Inkább legyen soványabb az arcod, egy kövér arc ritkán szép nekem elhiheted...Ráadásul nem lerhet egy bizonyos pontra hízni, jól írja az előző általában 8-10 kilónál kezd az arc is kerekedni,de akkor a többi részed is kerekedik.


Ha úgy érzed jobba néznél ki illetve jobban éreznéd magad akkor hajrá, még jól is állna lehet. :)

2015. dec. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sminkelni azt szoktam magam anélkül nem szeretek megjelenni mert sokat dob rajtam. Csak amikor belenézek a tükörbe nem tetszik a látvány a beesett arc na meg fehér is vagyok mint a fal.
2015. dec. 25. 18:16
 4/4 A kérdező kommentje:
Testre meg nem akarok hízni mert így jól érzem magam az alakommal megvagyok elégedve csak az arcom lehetne egy kicsit kerekebb.
2015. dec. 25. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!