Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Lehet ezzel...

Mit csináljak? Lehet ezzel valamit kezdeni? Vagy még alakulhat?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy az egyik mellem kicsivel nagyobb mint a másik. Ez még alakulhat? 13 éves lány vagyok.

Megállhat a növekedésben ha napi 1500 kcal-t eszek? Fogyózok.

Még nőhet?



2015. dec. 29. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
A bal mell egy kicsivel nagyobb mint a jobb mindenkinek.
2015. dec. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

13 évesen fogyózol?

Igen, alakulhat: lóghatnak a melleid a hasadig is!

Az ész nélküli fogyózás a melleket véglegesen tönkre teszi.

2015. dec. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kevés 1500 kcal?

Úgy érzem fogynom kell

Sajnos hajlamos vagyok arra hogy ha úgy érzem túl sokat eszek hánytatom magam de mióta kalóriákat számolok azóta egyszer sem hánytattam magam

2015. dec. 29. 23:05
 4/6 anonim válasza:

Abba kell hagyni ezt a hánytatást!

Végzetes tud lenni a Bulimia!

2015. dec. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 KJUsul válasza:

Hagyd a jó francba a kalóriaszámlálást az semmit se ér, csak tönkreteszed amagad. Egészséges étkezés, ennyi a titok és az alkatod ideális lesz, ennyi.


Ez nem bonyolult:

reggelire kizárólag nyers gyümölcs.


Délben lehetőleg saláták, főzelékek, de ha eszel húsételt, akkor a köret kizárólag párolt vagy nyers zöldség legyen. A zöldség / más étel aránya legyen 70%/30%. Példa: eszel sültcsirkét, akkor a csirke legyen 6 deka, a zöldségköret 14 deka. Ehetsz tésztát is zöldséggel. Vagy rizst zöldséggel. Az ebéd oliva olajjal legyen sütve, főzve. Tehetsz az ebédre szezámmagot, nyers napraforgó magot (szotyi), mandulát, földi mogyorót.


Vacsorára barna kenyér maximum 2 szelet, igazi vajjal. Vagy sajt, tojás, húsétel zöldséggel, ahogy már leírtam.


Ha ezt legalább 80%-ban betartod, akkor tökéletes állapotban leszel, ráadásul tele leszel energiával. Ha elég pénzetek van kiegészítheted nem laktát alapú ásvány és multivitamin készítményekkel, béres cseppel, és akkor még náthás se leszel soha. A Kolloid nevű készítmény az összes szükséges ásványi anyagot tartalmazza, kb 3800-4500 Ft között van. Noxigelon a csontjaidat erősíti (csirkeporc kivonat). A vitaminok egyensúlyban tartják a szervezetedet, csak akkor leszel éhes, amikor a testednek szüksége lesz tápanyagra így nem fogsz elhízni, nem lesznek önértékelési zavaraid sem. Egyszóval egészségre fel!

2015. dec. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget :)

Nem vagyok elhízva 161 centi és 50 kg vagyok csak 2 kg-ot szeretnék fogyni

2015. dec. 30. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!