Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 vagyok és felállva csak 12...

14 vagyok és felállva csak 12 centi, gáz?

Figyelt kérdés
Áprilisban töltöm a 15-öt gáz ha állva csak 12 és még vastagságra sem olyan vastag? Fog még nőni?

2015. dec. 29. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
nyugi fog meg noni:)
2015. dec. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gáz, ez még törpenövésnek is alacsony.
2015. dec. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Dr. Kangörcs válasza:
Én beleülnék. :)
2015. dec. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nagy, az se jó, mert a legtöbb lánynak fáj vele. :D
2015. dec. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Es ez a szepseg es divat kategoriaban :DD
2015. dec. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én ülve nagyobb vagyok...:D

De ha komolyan kérdezed... tök mindegy mekkora. Pisilni minddel ugyanúgy lehet.

2015. dec. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
63%
En even a korban egy megbizható osztálytârs lányt megkérdezem hogy szerinted ez a méret jo vagy sem! Meg mutattam neki aztán ahogy nézte kezdett megkeményedni majd fel állt. Na tetszett neki még mondtam is hogy probaljuk ki meddig fér be a szâjaba, mondta hoz egy filctollat hogy a eddig befér bedugja és ami kinnt marad arra huzz egy vonalat hogy eddig tudtuk betuszkolni....kiment az osztályba hogy hoz filctollat. Én meg ott álltal kihegyezett állo cerkábòl mikor az osztályfönökünk bejött a szertárba...na volt cirkusz hogy MIT csinalok ott álló farokkal....rögton vitt a tanáriba és kaptam èg igazgatói intöt hogy fajtalankodtam meg Sok baromság pedig ahhoz kettö kell mondtam ! Még jo hogy Nem ért vissza a lany mert akkor Nagy balhé lett volna hogy szâjában a farkammal lebukunk! Igy soha Nem lett annak a szájába bedbug a farkán mert ezzel el is ijjesztettem mikor meg tudta hogy igazgatónk kaptam mert félt Utanna töllem hogy egg pervez szadista vagyok.. Igy errol lemaradtam és soha Nem tudtam meg hogy mennyi fért volna be a szájába és kicsi vagy Nagy volt akkor.
2015. dec. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Anonymus1986 válasza:

nekem 14 évesen volt 15,5 cm és 29 vagyok és ugyan annyi.

Bocsi cimbi de nyugodj bele senki se született MANDINGÓÓÓNAK, Tudod niga fekának.

Én fehér vagyok és úgymond szerencsétlen ember,mert nincs senkim, de majd lesz ;)

2016. okt. 13. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!