Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy kérjem meg anyukámat...

Hogy kérjem meg anyukámat hogy vegyünk melltartót nekem? Küldenétek képeket hogy hogy néz ki egy tisztasági betét? Ha felveszek egy AA meretu melltartot akkor olyan furanak érzem magam de mindenképpen szeretnék hordani? Hogy néz ki egy szivacsos top?

Figyelt kérdés

2és mire való?

3 AA kosar a legjobb de a sima A is jó lehetatszeretnék szokni melltartóra

4 aki tud képet küldeni/linket azt megköszönöm

13L



2016. jan. 1. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezt szégyellni. Mondod anyudnak, hogy úgy érzed melltartóra lenne már szükséged, a Rossmanban pedig a betétek és tamponok környékén találsz tisztasági betétet. Ha van zsebpénzed, egyedül is megveheted, de anyudnak is mondhatod, hogy szükség lenne rá. Anyud is volt lány, ő is tudja, hogy idővel kellhet, de ha nem mondod neki, hogy itt az idő, nem fogja tudni.
2016. jan. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

Mondd anyukádnak,hogy tesin már minden lány hord melltartót,praktikus ezért te is szeretnél.Megjött már az első menstruációd?Ha igen anyukád tudja?Kellene,hogy beszélgess vele ilyenekről,hidd el egyáltalán nem ciki.

Betétből több féle létezik:szárnyas: [link] ennek lehajtható "szárnyai" vannak amit a bugyi aljára ragasztasz így éjszaka nem vérezed össze a bugyid és a menstruáció elején mikor erősebb a vérzés akkor szoktam használni.

ha kevésbé erős a vérzés: [link] akkor van ez a sima a csomagoláson lévő "csepp" alakú formák mutatják,hogy milyen erősségű vérzéshez való pl: [link] és a mensi végén ilyen nagyon vékony betétre még szükséged lehet: [link] ,van még a tampon abból is hasonlóan több féle erősségű vérzéshez vannak tamponok az ilyen: [link] ezt a hüvelybe kell feltenni,ez azért jó mert ezzel tudsz nyáron strandra menni akkor is ha megvan.

2016. jan. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És azt lehagytam,hogy tiniknek általában ilyen mintás szivacsos toppok vannak,nem annyira szivacsos hogy nagyobbnak nézzen ki,de azért kényelmesebb mint ami nagyon merevítős: [link]
2016. jan. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak nekem furcsa hogy idegenektől kérdezed ezeket, és nem a saját anyádtól? Ő is nőből van, semmi különös nincs a melltartókon és betéteken, ami miatt ciki lenne erről beszélni vele... tedd fel neki a kérdéseidet. Ő is használ ilyesmit nyilván.
2016. jan. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!