Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Daimond nails-es kezdő gél...

Váczi Mercédesz kérdése:

Daimond nails-es kezdő gél lakkos csomagot rendeltem, de kb 2 nap után felpattogzik, fellevegősödik a körmöm. Mindent úgy csinálok, ahogy kell, ahogy a videókban is láttam. Valakinek hasonló tapasztalat? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2016. jan. 6. 11:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Minden bizonnyal rosszul készíted elő a körmödet. Buffert használsz? Bufferelés után nem szabad kezet mosni, csak kefével, ecsettel portalanítani a körmöt, utána nail prepet kell rákenni. Ha a prep megszáradt után jöhet a base (lámpázás), majd szín (lámpázás) végül pedig a fedő lakk (lámpázás). Ha ragacsos marad a teteje, akkor fixálni kell. Fontos az is, hogy a körömre tapadt bőrt visszatold megfelelően, mert ha a bőrre is kened a géllakkot, akkor az is okozhat felválást. One step lakkok esetében a base és top caot elhagyható. :)
2016. jan. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

most hülyének fogsz nézni, de azt ajánlom,hogy 1 körmödet csináld meg. de azt tényleg alaposan, betartva minden utasítást. ha az is felválik 2 nap után, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz. dolgoztam diamon nails termékekkel. 3 hét után pattant le az egyiknek a széle. szóval ha jól van használva, nem szabadna ilyen hamar pattognia.

ezért mondom 1-et csinálj meg egyszerre, arra jobban oda tudsz figyelni, mintha 4 körmöt csinálsz egyszerre.

és olvasgass sok útmutatót, nézz több videót, hátha van valami amit nem jól csinálsz és rájössz.

így láthatatlanban nehéz megmondani.

de én is arra gondolok, hogy nem megfelelően készítetted elő a körmeidet. ha ott hibázol, akkor az egészet elronthatja!

2016. jan. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

ja és a diamond nails honlapján tudsz jelentkezni ingyenes gél lakk tanfolyamra.. de várni kell mire összegyűlik egy csoportnyi ember..

1 alkalmas, akkor megmutatnak mindent részletesen hogyan kell használni.

én voltam már ilyenen, és páran hülledeztek amikor rájöttek,hogy mit rontottak el, miért nem volt eddig jó a manikűr.. szóval akár ez is segíthet!

2016. jan. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Részletesen, pontosan írd le, hogy mit csinálsz.
2016. jan. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mindent úgy cisnálok, ahogy leírta az első kommentelő, előkészítem rendesen, bufferral mattítom, aztán nail prep, primer ceruzát is használok, aztán base, de próbáltam itt a crystal nailses 0-ás fedőt is base helyett. Aztán egy réteg szín, lámpa, újra szín, lámpa végül a fedő és a cleanser folyadék Számtalanszor végignéztem már a videókat, és úgy csinálom, ahogy ott is.
2016. jan. 7. 08:14
 6/17 A kérdező kommentje:
Olyan nem lehet, hogy az én körmöm dobja le a DN termékeit. Mert eddig körmöshöz jártam műkörömre és gél lakkra. Ott CN termékekkel dolgoztak, azok nem pattogtak le ilyen hamar, kibírtak 2-3 hetet simán.
2016. jan. 7. 08:15
 7/17 A kérdező kommentje:
Az idő is sokat számít, általában 3 percre mindig bent hagyom, de van hogy többre is. 18 wattos UV lámpám van.
2016. jan. 7. 08:21
 8/17 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy ledobja a körmöd. A köröm élét is átkened minden réteggel? Nem használod túl vastagon a színt?
2016. jan. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hol kezd el felválni a lakk? A bőrt is rendesen visszatolod?
2016. jan. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Leginkább a köröm végén pattog vagy levegősödik fel. Igen, visszatolom és lekaparom a bőrt. Bufferral mattítok és nem reszelővel, ez baj lehet?
2016. jan. 7. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!