Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan szedjem le itthon a...

Hogyan szedjem le itthon a géllakot?

Figyelt kérdés

Magamnak csináltam (UV lámpás), nincs itthon semmilyen különleges folyadékom, csak tipleoldóm, de gyűszűim sincsenek, amiben leáztathatnám... hogyan szedjem le? Lereszeljem?


Köszönöm az ötleteket!

18/L


2016. jan. 8. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Nem kell lereszelni és nem kell hozzá semmi különleges cucc, a tipoldó tökéletes.

A körmeid felületét kicsit megreszeled, hogy a tipoldó tudjon rajta hatni. Tipoldóba áztatott vattakorongot (lehetőleg egy felet, negyedet), vagy vattát a körmödre teszel. Szorosan körbetekered alufóliával 8-10 percet rajta hagyod. Ha minden jól megy, akkor utána egy bőrfeltoló kaparóval (általában manikűrkészletben van) le tudod kaparni a gel lakk réteget.

Ha nem megy tipoldóval akkor reszeld le, de nagyon óvatosan, ha lejött a szín hagyd is abba a reszelést, és kend be körömerősítővel. nem szabad szétreszelni.

2016. jan. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagy hála, sikerült! Megy a zöld :)
2016. jan. 8. 18:19
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

igen a reszelést nem ajánlom!!!

én amikor magamnak reszeltem le, hiába próbáltam csak a színt reszelni, szanaszét reszeltem a körmeimet is, inkább el se mondom milyen állapotban voltak..

szóval csak az oldás, azt nem lehet annyira elrontani kezdőnek se

2016. jan. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet reszelni is, csak ésszel kell. Sokan nem tudnak megállni a lakknál és a körmüket is nullára leszedik. Én évek óta csak reszelem, mert a tipleoldó feloldja a körmöt is. Na attól tényleg tönkrement, de a reszeléstől soha semmi bajom nem volt. Bár ez lehet, hogy ügyesség kérdése is. Ha nem tudsz reszelni akkor inkább old le.
2016. jan. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!