Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek fiúként gáz így...

Clay Morrow kérdése:

Szerintetek fiúként gáz így viselni a hajat?

Figyelt kérdés

Inkább átmeneti, míg vissza nem nőne a hajam olyan 18-20 centisre. Azért kérdem, mert édesanyám folyton szidja, hogy ne így hordjam, ő amúgy sem szereti a hosszú hajat rajtam. Amiért furcsállom, mert körben oldalt nincsen megnőve eléggé és így nem tudom bekötni. Így pedig eléggé lányosra hajazok. (nem mintha hosszú hajjal nem :D)


És inkább azért kötném be, mert így nincs sok gondom vele, eddig hátrafésültem és hajlakkal próbáltam úgy 'megtartani', de minden nap újra kell csinálnom. Ha pedig nem lakkozom akkor mindenfelé áll, csak úgy ahogy szeretném, hogy álljon nem. Várom a véleményeket!

Itt van pár kép:

[link]

[link]

[link]

[link]



2016. jan. 9. 01:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Odass,egy veszett kutyaXD
2016. jan. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Ha ilyen frizurát (vagy a szamurájos, oldalt felborotváltat) látok, kedvem lenne elővenni a táskámból a kisollóm és levágni.


Semmi értelmét nem látom, hogy a fejed közepén csinálsz egy kis csomót, ennyi erővel még vagy 10-et köthetnél a kobakodra.

2016. jan. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Valakinek jo ,valakinek nem

Van egy ismerosom,aki nagyon eltalalta ezt maganak es iszonyatosan jol all neki

Van egy masik ,akivel mindenki veszekedett h ezt nee ,mert nem all jol neked es levagta:D

Szoval ,nekem tetszik azon,akin jol all

2016. jan. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Hagymahaj :D

Hát, mostanában elterjedt ez a fajta hajstílus, nem mondom hogy gáz, de nekem nem tetszik.

Addig legyen hosszú hajady míg kopaszodni nem kezdesz! Ezt tapasztalatbol írom sajna :D

Szeretnék még én is ilyen dús hajat..na mindegy.

2016. jan. 9. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Miért kellett 4 kép ugyanarról? Az első képen ugyanaz az információ van, mint a többin.

Mindenki úgy hordja a haját, ahogy akarja.

Aki már attól fél, hogy mi a gáz, ott nagy baj van.

2016. jan. 9. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Fura igen. Nekem nem tetszik.
2016. jan. 9. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon nem tetszik, jobb lenne rviden, de ugy hordod,ahogy akarod.

20/N

2016. jan. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
ilyen hajam lenne, addig futnék, míg el nem h
2016. jan. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Úgy hordd, ahogy neked tetszik.
2016. jan. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ahogy látom akadt pár toleránsabb egyed. Nem kell egyből leszólni az összes ilyen embert.

1-es válaszoló mit akartál ?


Semmiképp nem lesz rövidebb, majd tornaórán bekötöm és várok türelmesen amíg vissza nem nő, amúgy sem szerettem hosszan sem bekötve kimenni utcára.

2016. jan. 10. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!