Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem olyan magyar online boltot mondani, akik külföldről hozzák be a ruhákat, és utánvétellel lehet fizetni? A várakozási idő pedig mindig kb.1 hónap, mert ugye neked rendelik meg külföldről.

Instagramon is nagyon sok ilyen bolt van csak a legtöbb előre utalásos. Nekem pedig utánvételes kéne

Előre is köszi!!!!



2016. jan. 9. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem találsz ilyet, mert a magyar viszonteladónak is előre kell kifizetnie, és miért fizetné ki előre helyetted? Ha nem veszed át akkor ő bukja a pénzt. Inkább utalj előre, bármelyik bankban megteheted, ha van bankkártyád akkor még egyszerűbb.
2016. jan. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"olyan magyar online boltot mondani, akik külföldről hozzák be a ruhákat, és utánvétellel lehet fizetni?"


Miért akarsz külön pluszban fizetni a dropship-ért? csinálsz egy paypal számlát, nyomsz rá annyi pénzt amennyire szükséged van, vagy csak egyszerűen összekapcsolod a folyószámládat a paypal fiókkal. Ezután meg kedvedre vásárolhatsz az ismertebb webáruházakban. És még spórolsz is nem keveset.

2016. jan. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!