Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki rendelt már gél lakkot...

Valaki rendelt már gél lakkot ebay-ről?

Figyelt kérdés
Gél lakkot szeretnék rendelni ebay-ről, ezért érdekelne milyen tapasztalatok vannak ezzel kapcsolatban. Milyen minőségűek ezek? Gondolom amiket 200 forintért árulnak, azokat nem érdemes megrendelni.

2016. jan. 10. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Sógornőm rendelt többször, nem panaszkodott rá, gondolom ha nem tetszett volna neki nem rendelt volna annyit.

Nem tudom pontosan melyik lehetett, fekete üvege volt, de úgy látom van többféle fekete üveges gél lakk.

Ha Amazonon találsz ugyanolyat, akkor ott lehet a termékekről is olvasni véleményt, nem csak az eladókról.

2016. jan. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
200ft-ért általában liciteseket találsz.és nekem nem 1 lány ismerösöm vett /nyert 200-ért..semmi bajuk mindent onnan rendelnek
2016. jan. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aliexpressről szoktam én, Elite99, MSK és Mona márkájút, de igazából egy az összes :D talán az elite egy kicsit jobb, sűrűbb, de színe válogatja, hogy milyen jól fednek. Nekem simán bírják a két-három hetet. Viszont alapnak és fedőnek CN-n használok, csak a szín kínai :) Legutóbb akciósan vettem rengeteget 1 dollárért.
2016. febr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jók . mint a bolti
2016. aug. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!