Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok helyes ez a pasi?

Lányok helyes ez a pasi?

Figyelt kérdés
[link]

2016. jan. 12. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem jön be.
2016. jan. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az hogy lehet?
2016. jan. 12. 21:07
 3/7 Scav ***** válasza:
100%

nyálas, divatmajomka :D Szerintem. Ez a pózolás... egy igazi férfi nem ilyen. Hanem inkább határozott, tudja mit akar, gyorsan és okosan képes dönteni, vállalja a döntéséért a felelősséget, érezni, hogy mellette biztonságban vagy. Jah, emellé jóképű is és nyilván okos, ezért nem is nyomatja ezt a duckface témát.

De a képen lévő csücsöri olyan, mint akinek ha rálépnek a lábára, még ő kér elnézést. Tetoválás van, mert attól aztán jó férfias lesz! :D Nem is a férfias tettektől, a tetoválásoktól :D

2016. jan. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon nem!

De az előttem levő már mindent leirt...

2016. jan. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hat... ebbol a pasibol sugarzik, hogy hasra van esve magatol, bocs de pont ezert nem. egyebkent a zsanerem lenne. fura, hogy igy atjon (vagy lehet, hogy csak felre vezet?) az egoizmusa a kepen.
2016. jan. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Zayn Malik van a képen egyébként. :D


Én fiú vagyok,de nyilván nincs vele gond mert sok lány oda van érte...magammal nincs bajom,sőt helyesnek tartanak így irigy sem vagyok rá, egyidősek vagyunk egyébként. :)

2016. jan. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha kinézetet nézek, akkor bejön persze

de hasonló, mint mikor fiúk nézik a szőke kidobott mellű csajt

szép szép de ennyi

2016. febr. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!