Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet megcsinálni ezt a...

Hogy lehet megcsinálni ezt a fajta frizurát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van a sulimban egy srác, akinek nagyon megtetszett a haja. Rövid, egyenes fekete haja van. Nekem ugyancsak rövid (kb 5 cm), egyenes, de barna. Lényeg az, hogy szeretném megcsinálni a hajamat úgy mint az a srác. Utána néztem kicsit a dolgoknak és találtam pár képet, amit megmutatnék nektek, csak hogy nagyjából mindenki értse miféle frizuráról beszélek.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

(a képeken csak a hajat nézzétek az emberek nem tetszenek, de ezekkel a képekkel tudom megértetni veletek milyen hajra gondolok pontosan..)

Kérlek nézzétek meg a képeket.

Próbálkoztam már megcsinálni, zselével lakkal, de nem igazán tetszett az eredmény, nekem több szál tapadt össze amikor zselével csináltam, és nem olyan hatása lett mint pl az első képen. Ott olyan mintha csak vizesen beszárította volna a srác, vagy vmi hajhabot használt volna, meg mintha szálanként lenne a haja, meg teljesen száraznak tűnik. Nem tudom mi kell hozzá: zselé, hajhab, wax?

Valaki lenne olyan szíves elárulná nekem lépésről lépésre, hogy kell ezt megcsinálni? Lehet egyszerű, de nekem nem megy.


Bocs az esetlen fogalmazásért. Remélem érthető voltam :)

nagyon szépen köszönöm a válaszokat.


2010. márc. 27. 08:46
 1/8 A kérdező kommentje:

"Nem tudom mi kell hozzá: zselé, hajhab, wax? "


ha hajhab vagy vax kell esetleg zselé, akkor mondhatnátok márkákat hogy melyek azok amelyek jók. Köszönöm

2010. márc. 27. 08:53
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem wax-ot használj,mert az eléggé tartós.

De nekem pl. ez a haj jobban tetszik:

[link]


[link]

2010. márc. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Na szóval,egyszer fodrász is szeretnék lenni,gyermek és csecsemő gondozás mellett,ígyhát van rá tippem.. :)

Megmosod a hajad,be hajhabozod,de valami tartóssal,néz valami jobb márkát,jók szoktak lenni.Aztán fogsz egy fésűt,de ilyen sűrű fogazatútbeállítod,de közebn szárítsd,folyamatosan igazitsd a hajad,aztán hogy a szállak kicsit "szétálljanak" be waxozod az ujjad,de csak egészen keveset hsználj és dörzsöld át de csak a végeket,mert különben zsírosnak hat a hajad..Mind ez hgy tartós is legyen hajlakkal rögzited. :) Kb így szoktam magamnak is csinálni hajat,csak nekem hosszú,lány létemre :)

18/L

2010. márc. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet, megpróbálom majd megcsinálni. Remélem sikerülni fog.


Épp az tetszik az első képben hogy a csávónak teljesen száraz, és szálanként van a haja, amit zselével lehetetlen meg csinálni, mert akkor több tapad össze.


Köszi még egyszer a választ.

2010. márc. 27. 09:47
 5/8 anonim ***** válasza:
waxot használj, a barátomnak is ilyesmi a haja, ő is waxot használ:)
2010. márc. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem tudnád tőle megkérdezni lépésről lépésre hogy csinálja?
2010. márc. 27. 10:08
 7/8 anonim ***** válasza:

van a Garnier-nek az a fújós zseléje (psssz-psssz :D), meg a Balea is gyárt ilyet. azokat nagyon tudom ajánlani, mert annyira könnyű kis cucc, hogy nem is látszik hogy zselézve van, de mégis jól be tudod állítgatni vele, akár szálanként is.

21/L

2010. márc. 28. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
sztem fogsz egy hajvasalót és azzal 2x-3x átmész rajta de úgy hogy felfelé vasald aztán raksz rá 1 kis vaxot és megfésülöd.
2010. ápr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!