Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Undorító kicsi, lógós, szétáll...

Undorító kicsi, lógós, szétálló, hegyes, nagy bimbóudvaró mellem van. Egyszóval minden olyan ami csúnyává tesz egy mellet az enyém olyan. Ez ellen nem tehetnék valamit?

Figyelt kérdés

Annyira bánt a dolog. :( A családomban minden nőnek nagy melle van. Kivéve az enyém. Ha csak kicsi lenne azt még csak-csak elviselném. De lóg is! De hogy a csodába mikor kicsi? Meg a bimbóudvarom is nagy és "kidomborodik" vagy h fogalmazzam. Úgy irigylem azokat akiknek szép és formás kerek mellük van. Valami tippetek van, hogy lehetne formásabbá tenni?

16/L



2016. jan. 16. 17:43
 1/8 anonim válasza:
Sajnos az enyém is ilyem, elkezdtem tornáztatni és egy kicsit jobb lett
2016. jan. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ennyi idősen még biztos fog változni. Sportolással feszesebbé tudod tenni, és akkor nem fog úgy lógni
2016. jan. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A "minden, ami csúnyává tesz" - ez egyszerűen nem igaz.

Mi férfiak sokféle mellet szeretünk, van, aki a kicsit, van aki nagyot, van,akinek nem fontos a méret.

Elárulom, én pl. megveszek aki domborodó bimbókért, bimbóudvarokért, egyszerűen imádom és nagyon izgatónak tartom - egyébként pont ez az, ami idővel a legtöbb lánynál elmúlik, 25 felett már nem nagyon látni ilyet.

De tudom, hogy van,akinek ez nem teszik annyira.


És egy nő nem csak a melle: voltam már nagyon szerelmes olyan lányba, akinek nem domborodott ki a mellbimbója, és tényleg nemvolt szép melle - ennek ellenére csúcs volt vele az ágyban, mert szerette a saját testét, meg azt is amid adhat és amit én adtam neki.

2016. jan. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Küld egy képet és akkor megmondom hogy szerintem gáz e
2016. aug. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Elárulom, én pl. megveszek aki domborodó bimbókért, bimbóudvarokért, egyszerűen imádom és nagyon izgatónak tartom - egyébként pont ez az, ami idővel a legtöbb lánynál elmúlik, 25 felett már nem nagyon látni ilyet."

Pontosan így vagyok ezzel én is! Egyszerűen imádom!!!

(És sajnos gyönyörű barátnőmnél úgy látom, lassan elmúlik ez a jelenség - no ezért nyilván nem fogom elhagyni, de sajnálom.)


Ha rákeresel a neten rengeteg ilyen fotó van fent: ez azt is jelenti,hogy vannak pasik, akinek ez bejön, mert ha senkit nem érdekelne, nem lenne ennyi kép fent.


A melled még még kb. 5 évig nőhet, a barátnőmé 16 és 18 között 2 betűnyit nőtt!

2016. aug. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dettó
2018. ápr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sandy Cat: te sem vagy jóban a melleiddel?
2018. ápr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem :(
2018. ápr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!