Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitesszeres az orrom és...

Mitesszeres az orrom és környéke,22 éves fiú vagyok, hogyan szabadulhatnék meg a kis gödröktől is?

Figyelt kérdés
Minden reggel és este lemosom szappannal utána clean&clear mitesszereltávolítóval, ez jól ki is tisztítja a pórusokat, azonban a pórusok ottmaradnak, azok a szabad szemmel is jól látható gödrök. Mit lehet tenni ellenük? mi a leghatékonyabb módszer?
2010. márc. 27. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Helyi fertőtlenítéshez,pólusösszehúzáshoz vegyél a patikában folyékony! 3% hidrogén-peroxidot.
2010. márc. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Garnier 3 in 1. Nekem ez bejött..egyben maszk,arctisztitó,miteszer eltávolító börradír. :)

18/L

2010. ápr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Jók ezek a tonikok meg arctisztítók miteszeres bőrre,de szerintem a legjobb és a leggyorsabb,ha bemész a Rossmann-ba és ott van olyan tapasz,amit az orrodra kell tenni,előtte bevizezni az orrod és ráteszed,majd 10 perc múlva lehúzod. Én nemis gondoltam volna hogy annyi miteszert leszed,mikor először használtam. Írtó jó. Én nehezen találtam,meg vagy 10 percig nézegettem a boltban,szóval jobb ha megkérdezel ott 1 eladót,de mondom,szerintem ez a legjobb erre,főleg ha az orrodra akarod.
2010. ápr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Előző vagyok.. egyébként 1000 Ft és van benne 6 db tapasz. Sok sikert!
2010. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!