Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műköröm építés gyakorlására...

Műköröm építés gyakorlására mennyire alkalmas ez a műkéz?

Figyelt kérdés

Műköröm építő tanfolyamra járok, de nem tudok mindig modelleket szerezni ezért gondolkozom egy ilyen műkéz megvásárlásán: [link]


Volt valakinek már tapasztalata ilyen eszközzel? Érdemes megvenni?



2016. jan. 19. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Ennyi pénzért nehogy megvedd! Műujjat lehet kapni 400 forintért, ugyanazt tudja. Miután megépítetted a körmöt, pattintsd le róla a kész műkörmöt, különben később már nagyon nehezen jön le. Persze rendes modellen sokkal jobb gyakorolni, de nekem segített a műujj is.
2016. jan. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg minél többet valódi körmön gyakorolni. Családtagok, barátnők, ismerősök.
2016. jan. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért jobb a gyakorlókéz, mert a helyes eszköztartást, támasztást is jobban tudod gyakorolni, mint a gyakorlóujjal.
2016. jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3 Bocs, de ez hülyeség, ezeket csak modellen tudod gyakorolni. Ha az anyagfelvitelt, szabadszél, c-ív kialakítását akarod gyakorolni, arra tökéletes a műujj. 5 éve végeztem el az okj-t, azóta dolgozom a szakmában.
2016. jan. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most essek hasra az 5 évedtől? Neked elég a gyakorlóujj, más jobban szereti a gyakorlókezet. Van ilyen. Fogadd el.
2016. jan. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 Hát, válaszolok azért, bármennyire otromba stílusod is van. Természetesen nem kell hasra esni egy okj-s műkörmös vizsgától. Csak tudod, amikor jönnek a 0%-ok, a sok tanulatlan ostoba kiscsajtól, akinek lövése sincs a műkörömhöz, akkor inkább odaírom, hogy van tapasztalatom. 15 ezer forintba kerül az a cucc, amit meg akar venni a kérdező, ebből már lehet venni egy minőségi nagyítós lámpát, vagy UV lámpát. Egy gyakorlóujj viszont kb. 400 forint. Egyébként ha valaki tényleg tök feleslegesen ki akarja dobni a pénzt, vagy annyira sok van akkor nyugodtan vegye meg, de igazából senkitől nem hallottam még, hogy vett volna ilyet, pedig rengeteget vagyok körmös társaságban. A legjobb modellen gyakorolni, de én pl. gyakoroltam már gyakorlólapon is, úgy, hogy felragasztottam egy ecset tokjára, tökéletesen működik, nekünk az okj-n is így tanították, csak ott gyakorlólap nélkül, simán az ecsettokra építettünk.
2016. jan. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Se tanulatlan, se ostoba nem vagyok, 9 éve vagyok a szakmában, szóval nem tegnap fogtam először ecsetet. Gyakorolni bármin lehet, nekünk anno fakanál nyelét is javasolták, de ha valaki gyakorlókezet akar használni, akkor azt használja.
2016. jan. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!