Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megalázott a kozmetikus....

Megalázott a kozmetikus. Túlreagálnám?

Figyelt kérdés

egy fontos esemènyem előtt(volt fotózás) elmentem egy kozmetikushoz szemöldököt szedetni(be voltam jelentkezve )

a barátom is elkísèrt. a kozmetikus vègig szörnyülködött,hogy èn hetek óta nem szedem a szemöldököm,meg mennyire dús,parti szemöldök,igènytelen stb...szóval vègig ilyen megjegyzèseket tett(csipesszel szedte).aztán mèg volt jó pár kiálló szál,amit mondta, hogy ott hagy,mert már nincs turelme szedni?!?

ès elkèrte èrte a pènzt.

nagyon rosszul èreztem magam,hogy így leszólt..direkt nem szedtem előtte a szemöldököm, mert gyakran túlszedem,azt remèltem,hogy a kozmetikus majd kihoz belőle egy jó formát.

erre ki se szedte rendesen+a barátom előtt cikizett ki,meg igènytelenezett le... komolyan ez normális?

voltam már maskor masnal szemöldök szedèsen,de ott gyantáztak,tök jó lett ès normális volt a kozmetikus is..


utána mondta a barátom is,hogy jó bunkó volt ez a nő.. de tényleg olyan kínosan èreztem magam,főleg, hogy ő is hallotta...

amúgy normális esetben 1-2 naponta szedem..de akkor direkt nem szedtem, mert tudtam,hogy megyek szedetni..ès jó formát akartam,mert mondom, itthon nèha túlszedem az egyiket...


utólag már okos vagyok, nem kellett volna fizetni amíg nem szedi ki rendesen, de olyan kínosan èreztem magam,orultem hogy vège ès mehetunk.


2016. jan. 20. 13:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
amúgy javítsatok ki ha tèvedek,de tökèletesen frissen szedett szemöldökkel megy egyátalán valaki szemöldököt szedetni? csak mert hogy ennyire meglepődött rajtam.
2016. jan. 20. 13:53
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az lett volna a korrekt, ha nem fizeted ki, hiszen nem végezte el a munkáját. Amúgy tényleg egy bunkó, és gondolom, az a fajta bunkó, aki siránkozik, hogy nincs elég kliens, de 9 ezres kezelésre is tartja a markát a borravaló miatt.


Legfeljebb dobhatsz neki egy SMS-t ezzel a szöveggel: "Sajnálom, hogy a múltkor annyira megbántottalak a szemöldökömmel. Azóta kerestem másik kozmetikust. Puszi"

2016. jan. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szedem ki a szemöldököm mielőtt kozmetikushoz megy, hiszen azért megyek, hogy ő megcsinálja.

Én biztos beszóltam volna neki, hogy ezért fizetem, hogy megcsinálja, nem azért, hogy kommentárokat fűzzön hozzá.

Egyébként meg szépen is meglehet mondani, hogy legközelebb ne hagyd ennyire megnőni vagy valami.


A borravalóról meg ugye szót sem ejtünk...

2016. jan. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

??? Atya ég!

Én nem fizettem volna neki semmit.

Beszólogat, meg hogy nincs türelme kiszedni????????

Nem ragáltad túl! Amúgy meg elhiszem, h kínos volt, meg kifizetted, ez is tök érthető, egy csomó szitunál már csak utólag okos az ember. :S

2016. jan. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát elég gáz. Én sem fizettem volna, de ez már mindegy. Ha van honlapja, facebook oldala, én mindenképp megírnám a sztorit!
2016. jan. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Biztos rossz napja volt. De akkor ne máson vegye ki.Miért nem szóltál be neki?? Hogy te nem azért fizeted ki hogy ő itt reklamáljon és kész meg te azért mentél oda hogy normálisan szedjék ki. Tudod mit menj vissza hozzá és csináltasd meg vele normálisan 😀
2016. jan. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is jártam így, csak én arctisztításra mentem. Előre örült, hogy nincsenek is pattanásaim, aztán közelebbről nézve már látta, hogy tele vagyok miteszerrel. A felénél ő is abbahagyta, hogy nincs kedve folytatni.

Mai ésszel nekem sem kellett volna kifizetnem.

2016. jan. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

koszonom a válaszokat:)

rosszul esett,főleg,hogy párom is hallotta. meg amúgyis kicsit önbizalomhiányos vagyok, nem tett jót.


járok fodrászhoz is,meg nèha körmöshöz.ès ők kedvesek,oda szívesen megyek.szerintem alap lenne,hogyha abból èlsz, hogy hányan járnak hozzád,akkor tenni èrte,hogy sok visszatèrő vendèg legyen. szóval nekem ez nagyon fura .:/ mert így biztos, hogy többet a közelèbe se megyek a szalonnak.


amúgy amikor mondta, hogy maradt pár szál, nem szedi ki,nincs türelme hozzá, akkor azt hittem csak viccel 😹. de utána kint megnèztem a tükörben magam,ès nem viccelt.

2016. jan. 20. 14:49
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti felhívnám utólag a szalont és bepanaszolnám a főnökének hogy egy bunkó és nem végzi a munkáját sem rendesen... megérdemli.
2016. jan. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 pinkpancser ***** válasza:
100%
nekem pedig nincs türelmem fizetni...
2016. jan. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!