Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A sztárok mind szőrtelen...

A sztárok mind szőrtelen karúak? :D

Figyelt kérdés

Nem tudtam jobban megfogalmazni.

Szóval,a filmekben meg a tv-ben mindig olyan tök sima a kezük,ezt borotválják,vagy automatikus mindegyik sztár lézerrel csináltassa,mert valószínű,hogy az normális.

Miért nem lehet itt is normális,ha egy szőrösebb nő szőrtelenít?

Meg egy kapcsolatos kérdés :

Mi gyöngíti jobban a szőrzetet gyanta vagy epilátor?

köszönöm a válaszokat erre a fura kérdése(k)re.


2010. márc. 27. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Múltkor az újságban már nem tudom melyik sztár volt de valami fiatal modell és olyan szőrös volt a keze :D Nagy vastag fekete szőrszálak..
2010. márc. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én gyantázom régóta, párszor kipróbáltam az epilátort de nekem a gyanta jobban bevált. Szebben szedi le a szőrt és nekem ritkább is lett utána.
2010. márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: és nem szólítanak le,hogy feltűnően sima a kezed? vagy amikor kinől,hogy "szúrsz" ?
2010. márc. 27. 21:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Őszintén én még nem találkoztam szőrtelen karú sztárral. A tévében nem látszik, ahogy a bőrhibáik sem, pedig van az is.

Én egyébként hülye divatnak tartom ezt a nagy szőrtelenséget, pár év múlva már férfinek, nőnek totál csupasznak kell lennie különben kinevetik. Ez szánalmas.

2010. márc. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is leszedem, de nekem nagyon extra super gáz :S epilátor.
2010. márc. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekem is szégyen.Amúgy fel se merülne bennem ez a téma.

És az a válaszoló,aki írta,hogy milyen hülyeség,gondolom azt se tudja milyen kellemetlen érzés,főleg ha már csúfoltak is.

2010. márc. 27. 23:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Én gyantázom,pedíg szőkék a szálak,de utánna bársonyosan sima lesz és a karláncom sem húzgálja a szőrt:).A szúrós érzés a borotva után van,ugyanis ott csak elvágod a szálat.
2010. márc. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb nő szedi a kezéről a szőrt..

Szerintem egyik megoldás se túl praktikus, mert ha gyantázod/epilálod, meg kell várni, míg visszanő legalább fél centisre vagy nagyobbra, hogy le tudd szedni. A borotvától pedig már 1 nap alatt elkezd visszanőni, szúr, viszket, fáj...

2010. márc. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!