Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy néz ki a...

Szerintetek hogy néz ki a férfi és női skála 1-től 10-ig, kinézet alapján?

Figyelt kérdés

Nem érdekel a test, szigorúan az arc, kinézet, ebbe beletartozik az is, ha valakinek mondjuk nem szépek fogai.


Nők


1: Valami nagyon csúnya, öreg-beteg nő, akihez kb. hozzányúlni nem mersz ( [link]


2: Bácsfi Diána: Nagyon csúnya, sajnálod (őszintén), hogy így kell élnie ( [link]


3: Szíj Melinda: Kifejezetten csúnya, nem jó ránézni ( [link]


4: Peller Mariann, Mila Kunis: Viszonylag csúnyácska, de igazából elsiklasz felette, inkább olyan szürke kisegér ( [link] és [link]


5: Muri Enikő, Csisztu Zsuzsa: Közepes alatti, egy enyhe csúnya beütése is lehet ( [link] és [link]


5,5: Földes Eszter: Tök közepes, se csúnya, se szép ( [link]


6: Kristen Stewart, Tatár Csilla: Közepes feletti, enyhén szép kisugárzásuk, bájuk van, de nem számottevő ( [link] és [link]


7: Sarka Kata, Nagy Alexandra: Viszonylag szépek, egy szép nő benyomását keltőek, de ez nincs meg bennük olyan erősen, hogy igazán kiemelkedőek legyenek ( [link] és [link]


8: Megan Fox, Janicsák Veca: Kifejezetten szép, bájos, jó ránézni ( [link] és [link]


9: Cameron Diaz, Jáger Kinga: Elbűvölően szép, nem tud az ember elmenni a kinézetük mellett, mert első perctől ösztönösen megfogja ( [link] és [link] - bár Cameron egy pár évvel fiatalabban lenne vastag 9-es, így már csak súrolja


10: Jessica Alba, Nyári Diána, Antonella Roccuzzo: Átütő, lélegzetelállító szépség ( [link] és [link] és [link]


A férfiak majd később, egyelőre ez elég volt nekem reggelre :D.



2016. jan. 24. 07:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Most komolyan mitől sz*r a képek fele, áhh... amikor nézegettem jók voltak, behoztam nagyba és azt másoltam, vagy csak nekem sz*r?
2016. jan. 24. 07:31
 2/7 anonim ***** válasza:

Mert nem tettél szóközt a link és a zárójel közé.


A leírás szerintem jó lenne, de a te konkrét választásaiddal a magam részéről nem értek egyet. Pl nálam Csisztu Zsuzsa és Cameron Diaz simán ugyanaz a kategória.


[link]


Szerintem ez találóbb. Ha esetleg nem tudsz angolul, alul az szerepel hogy a legszebb nők alapból 9-esek, a 10 pont minden esetben a megfigyelő ízlésétől függ, tehát ha nekem a vörös hajú szeplős nők tetszenek, akkor nálam ők lesznek 10-esek, de a szőkék nem; illetve összességében beleveszi a testalkatot és egyéb dolgokat is, bár ez a képek tekintetében nem fontos.

2016. jan. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sunshinedoll ***** válasza:
87%
Szerintem ez a skálázás akkora marhaság, hogy csuda. Az élet nem egy verseny, hogy ki mennyire jól néz ki meg ki szebb a másiknál.
2016. jan. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
A szépség rohadtul múlandó, kérdező. Ne a legszebb nőt akard, hanem aki a legszebbé tudja tenni az életedet.
2016. jan. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó kettő ez igaz, de én szeretek listázni, ez a mániám, ugyanúgy ahogy filmeknél is, itt is listába foglalom a megfigyeléseim. Ez így kora reggel a fejembe ötlött, és gyorsan összedobtam egyet, kb.-ra, de egyébként ezek már régóta így érlelődnek a fejembe, ha lehet ezt mondani :D.


Első, áá köszi, ezt nem is tudtam, akkor szólok mindenkinek, hogy ahol nem nyitja meg ott TÖRÖLJE KI A VÉGÉRŐL A ZÁRÓJELET. A lista egyébként jó, én abban nem értek egyet, hogy nagyon kiemeli a már-már testi deformációba szenvedő embereket, túl nagy hangsúlyt fektet rájuk, így az alsó kategóriákat körülbelül ezek teljesen kibérelik. A 3-as kategóriába is nagyjából olyan képeket rakott be, hogy elvétve lát az ember ilyen csúnya, aszimmetrikus arcú lányokat. Azért az átlag ember alapból nem ilyen klasszikusan ronda, csálé fülű, lófogú, bandzsa, nyomott arcú, meg minden amit el lehet képzelni, jó itt nem is az átlagról van szó, de a 3-as kategória se ez, itt pont ezért, mert ez még a 3-as, csúszik az egész, és a 4-esbe még mindig tök csúnya, rusnya, általában elhízott emberek vannak. Amúgy a képek se tökéletesek, mert a 4-esbe az első, meg még az ötödik kép is elég borzasztó, a hatos viszont tök normális. A lényeg, nekem az 1-es a rémisztően ronda, akikhez nem mersz hozzányúlni, persze az 1-esnél az utolsó kép kb. az ilyen 1,00, de attól még, a 2-esnél a az utolsó is 1-es, csak mondjuk 1,4-1,5, a 3-asnál az első pedig 1,9 mondjuk. Nekem itt a 4-es kategória kb. a 3-as.


Ebbe pedig van igazság, mert én is hasonlóságot vélek felfedezni a 10-eseim közt, egy ismerősömnek kicsit más az ízlése, a szőke, kék szemű, fehér bőrű vékonyabb lányok jönnek be neki, nekem abból egy szép, persze szép, de ink. ahogy mondod ilyen 9-9,5 legfeljebb az igazán átütő, meg egy olyan típus, mint bárki azok közül, akiket linkeltem.


Csisztu és Diaz milyen szinten hasonlóak? 9-esek, 5-ösök vagy esetleg más mind2-en? Szerintem Csisztu, főleg idősebben nem egy túl szép nő, olyan átlag, nekem kicsit az alatt is van, arcra, persze a teste jó, hmmm :D. De arcra, nekem kicsit olyan durvák a vonásai, nem egy túl szép, nőies valaki, nekem kicsit olyan otromba. Cameron Diaz meg szerintem gyönyörű, egy-két lesifotó van róla, ahogy grimaszol és ott előnytelenül néz ki, de ha nem direkt ilyet keresek, akkor számos olyan nomakeup fotó van fent róla, ahol simán van egy 9-es. A szemei ragyognak, nagyon szépek, az arca nőies, szépek a vonásai, úgyhogy fiatalabban, még nálam szerintem bőven 9 felett lenne. Nekem nagyon két más kategória, ők.

2016. jan. 27. 07:58
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó, amúgy egyrészt, nem jó következtetés, mert nem azért írtam ki a kérdést, mert ez a filozófiám, hogy valaki legyen minél szebb, és ezt párkeresésben is alkalmazom, egy egyszerű kis listázás volt csupán, másrészt ezzel teljesen nem értek egyet, igaz múlandó, de nem teljesen. Cameron Diaz is oké, színésznő és gazdag, így jobban tudja tartani magát (igyekezettel másnak is mehetne amúgy), de így 40 felett is nagyon szép. Anyum szintúgy, 50 felett (!) annyira szép, egyszerűen a szép vonásai annyira visszaköszönnek még ilyen korba is, hogy most tényleg ki fogtok nevetni, de simán a 8-as kategóriásokkal versenyez. És ismerek egy másik ilyen anyukát is, aki 7-es feletti, pedig ők nem sportolnak egész nap, mondjuk ez annyira nem is az arcon köszön vissza, meg annyira kiugróan egészségtelenül se élnek de akkor is, a szépségükből alig-alig vesztettek. Attól még igaz, hogy alapvetően mit ér a szépség? Mert, igazából nem sokat. Miért akarunk egyáltalán szép párt? Én 3 dolgot tudnék megnevezni. Egyrészt mert szerintem egy ronda nőhöz nincs gusztusunk hozzányúlni, ide jön a szex is, hogy gondoljuk jobb egy szebbel. Viszont az állítás első része ott dől meg, hogy ez kb. szerintem a 4-es kategóriáig bezárólag van legfeljebb, mert azért egy ötöshöz bőven teljesen önfeledten nyúlsz hozzá, így csak azt kell kikerülni, hogy főleg az 1,2 semmiképp se, és lehetőleg a 3-4 se jusson, 4,5 is jó már szerintem. A szex meg más, mert nem arcra megy, egyrészt a szexisség rengeteget nyom a latba, ugye Csiszturól már beszéltem, ő hiába nem túl szép, nekem még kifejezetten szexis is, sokkal inkább fantáziálok róla, mint akár még egy tízesről is, aki nem túl szexis. Valakit nem az arca miatt dugsz meg, persze az is belejátszhat, de főleg pld. azok a már 50-es anyukák, akikről beszéltem és akik teljesen szolíd, rendes anyukák, ő náluk érzékelhető, hogy én pld. az ismerős anyukával kapcsolatban (a sajátomról inkább ne beszéljünk :D) nem érzek semmit, viszont egy Csisztu mégis képes beindítani :D. Meg itt is azon is nagy hangsúly van, hogy kivel mennyire vagy egy hullámhosszon, mennyire vagytok lelkitársak, a szex sokkal több, mint a puszta állati ösztönök, hiába kapsz meg egy modellcsajt, ha teljesen lelketlen lesz az együttlét, a lényeg, kivel tudjátok a legtöbb örömöt szerezni egymásnak.


Másrészt reprezentálni akar sok ember a szép barátnővel, a környezete felé, ez átlag embernél annyira erősen nincs jelen, és ez szerintem egy nálunk főleg egy felesleges kényszer, az ilyen milliárdos üzletembereknél, meg az ő szegénységükből fakad.


Harmadrészt biztos ott van, hogy szép utódokat akarok, szép családot, sok nő ugye itt erős, nagydarab, magas férfit választ ki (anyum is kb. így választotta apámat :D). Ebbe van igazság, de a boldog élethez, a boldog családi élethez, semmiképp se a szépség kell, max. azért jön jól, hogy ne okozzon hátrányt, mint pld. egy rossz névválasztás, amiből sok csúfolódás stb. lehet. Meg meglehet akkor is a mértéket találni, mert egy 1-2-3-as nőt akkor ne válasszunk ki, de egy 4-5 már jó lehet, meg félig úgy is mi adjuk a géneket, meg amúgy ha nagyon más milyet választunk, az sokszor jól sülhet el, gondolok itt a félvér gyerekekre :D. Akkor hiába nem egy szépség egyikünk se.

2016. jan. 27. 08:30
 7/7 A kérdező kommentje:
Meg mondjuk ez a 10-es dolog annyiban hibádzik, hogy attól még nem kijelenthetőek a többi kategória szereplői se. Egy ilyen felszínes listának jó, de nem komoly. Ez valahogy úgy néz ki szerintem, hogy egy nekem tetsző típusú lány, az lehet talán kevésbé szebb, mint egy nekem annyira nem tetsző, nekem az annyira nem esetem típusú lány, akkor is mondjuk 8-as lesz, aki meg tetsző típusú, az pedig szintén 8, vagy akár több. Tehát egy tetsző típus mindig kissé előnyből indul, de ez se olyan fekete fehér, mert nem egyszerű típusok vannak, sokféle arcberendezés, vonás stb. van, és egyéntől függ, hogy az ilyesmihez hogy viszonyul, pld Vecának is egy érdekes feje van, nekem ez kifejezetten tetszik, de el tudom képzelni, hogy valakinek meg nem, mert kicsit fura. De nekem pont ezért tetszik, mert különleges, megfog, nem tucat.
2016. jan. 27. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!