Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem lene bajom belole?

Nem lene bajom belole?

Figyelt kérdés
Sziasztok.13 eves lany vagyok.Nem reg felhagytam emo kulsommel.Elkeztem adni a kulsomre.Peldaul egy nagyon kicsit sminkelek (szemoldokomet kihuzom,szempilla spiral)mert ezek szerintem kiemelik az arcom.Amioza nem vasalom a hajam szep hullamos es a mellemig er.Alapjaraton fiusabb termeszetem van (deszkazok,focizok) vagyis deszkas ruhaim vannak.De valamikor elegansabb vagyok.A felevimet elrontottam lesz 1 kettesem de igyekzek mostmar minden tantargybol minimum 4es-5os lenni.Sovany vagyok szep alakom van lapos is a hasam.De nekem nem tokeletes szeretnek egy kicsit fogyni (van egy vazlatom hogy hogyan fogadjam el onmagam,hogy sajat magamnak tokelezes legyek)Es ugye nem lenne bajom ha meg sovanyabb lennek?Vagy nem lennek-e beteg illetve anorexias?
2016. jan. 24. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy és hány kiló? Vagy tegyél fel képet az alakodról (ruhában!), ezek nélkül nagyon nehéz megmondani.
2016. jan. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

164

44

2016. jan. 24. 13:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha még nem vagy nőies, akkor ez nem vészesen sovány, ha szerinted tényleg azon múlik a közérzeted, hogy fogyj egy picit, akkor egy pár kilót lehet, de 40 alá ne menj.


Ha elkezdtél nőiesedni, tehát nem kislány alakod van, akkor meg nehogy fogyj, mert így is borzasztóan sovány vagy.


Valahogy úgy a legegyszerűbb nézni ezt, hogy kiállnak-e a csontjaid, a bordádat nézd főleg, de kulcscsontot, csípőcsontot is lehet, ha meg már pl. a combodon is átüt a csont, akkor véged van, az már anorexia.

2016. jan. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat eleg noies vagyok a koromhoz kepest.Ezert raktam nagyreszt fel a kerdest hogy nem lennek-e beteg
2016. jan. 24. 16:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem inkább csak tartsd a súlyod, mert a hajad, a bőröd, az érzelmi és mentális állapotod bánhatja, ha alultáplált vagy, nem csak az anorexia a kockázat, hogy majd egyre lejjebb akarsz fogyni vagy nem lesz semennyi étvágyad.


Ha nagyon fogyni szeretnél, akkor próbáld lassan és figyeld, hogy jelez-e a tested, hogy baj van, változik-e bármi, hullik a hajad, gyenge, fáradt vagy-e, ilyesmik. Illetve, hogy nem leszel-e érzékenyebb, hisztisebb, sírósabb. Ha ilyesmit tapasztalsz, azonnal állj le, mert baj lehet belőle.

2016. jan. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom:)

Hat regebben volt amikor 1 nap egyszer ettem (erzelmi okok miatt) most mar ra vagyok szokva hogy nem eszek normalisanXD Ne annak vegyetek hogy otthon nem kapok kajat szidnak is hogy nem eszek normalisan csak en igy szoktam meg.De van amikor megeszek egy szedvicset

2016. jan. 25. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!