Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Legjobb férfi parfüm 18-25 év...

Legjobb férfi parfüm 18-25 év közötti korcsoportnak?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy ti mit tartotok a legjobb legvonzóbb férfi parfümnek a piacon.

A válaszokat előre is köszönöm. Illetve annyit még hogy az árát 100! ml-re írjátok oda ha valaki nézegetné a kérdést akkor tudja hogy mégis mennyi, de lehet felsorolás szerűen is.

Hölgyek, férfiak véleménye egyaránt érdekel.



2016. jan. 26. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Paco Rabanne illatok: Invictus, 1 Million. Neten kb 16-17.000, üzletben csak tippelni tudok, de lehet hogy 20 felett.
2016. jan. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még tartósságot is írhattok:)
2016. jan. 26. 19:14
 3/9 anonim ***** válasza:
1 vagyok, ez mindkettő nagyon tartós illat. De ha felmész fragrantica.com-ra, ott könnyen meg lehet nézni a tartósságot (longevity).
2016. jan. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Diesel - Only The Brave 16.000 körül

Giorgio Armandi - Acqua Di Gio 22.000 körül

Yves Saint Laurent - La Nuit De L'Homme 22.000 körül

Paco Rabbanne - XS 12.000 körül

Police - To Be or Not to be 10.000 körül


Hát nagyjából ezeket tudom mondani. Van rengeteg akció,én pl a Dieselt 10ezerért vettem. A policet 6ezerért.


Müllerben,Douglasban,egyéb parfümboltokban nézz szét,a Rossmannban,Dm-ben nincs nagy választék. Az olcsóbb,de gyengébb minőségűeket találod meg.


18F

2016. jan. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Zara parfumok-tartosak es arban sem rosszak
2016. jan. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Boss, pontos árat nem tudok.
2016. jan. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

1 Million

Jó illatom van. :DDD

2016. jan. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Douglasben mindig van egy lista az előző hónap kedvenceiről

[link]

ha máshova mész tesztelni, érdemes egy kis listát írni, hogy miket akarsz megszagolni, mert egy jobb üzletben a választék hatalmas. Próbáld nem túlterhelni az orrod, mert akkor átmenetileg bizonyos illatokat nem fogsz érezni. Fújd ki a parfümöt a tesztcsíkra, de ne szagold meg azonnal, várj egy fél percet, így kevésbé valószínű hogy előfordul ez a jelenség.

2016. jan. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem EDT-hanem EDP-férfiben van.

Dior-Faranheit

Tom Ford- Noir Extreme.

Guerlain-Habit Rouge.


Ez tényleg parfüm töménység.

2016. máj. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!