Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy az archibáim,...

Lehetséges, hogy az archibáim, minthogy nem egyenes homlok, meg hasonlók attól jobban látszanak, hogy nagyon vékony vagyok?

Figyelt kérdés

2016. jan. 28. 21:23
 1/1 Sunshinedoll ***** válasza:

Valamennyire nyilván más az arcod, ha vékony vagy, ilyenkor az arc is sokkal csontosabb. Én most híztam kb 3 kilót össz-vissz, és már ennyitől látszik, hogy több zsír van az arcomon, kerekebb az arcom, nem olyan csontos, egyik ismerősöm augusztus óta nem látott, meg is jegyezte, hogy így sokkal egészségesebbnek és életerősebbnek nézek ki, mint mikor csontosabb arcom volt, erős, kissé kiálló járomcsonttal stb (mondjuk nekem pont a csontosabb tetszett, nem kellett annyit kontúrozni :D :D)

Szóval nem tudom, hogy a homlokon ez mennyit változtat, de igen, ha nagyon vékony vagy, akkor az arcodon sincs sok zsír, és másabb az arcod, mintha átlagos alkatú lennél több zsírral vagy akár kövér.

2016. jan. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!