Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb szolárium...

Melyik a legjobb szolárium Székesfehérváron?

Figyelt kérdés

Szeretnék elmenni szoláriumba mert pattanásos a hátam,és az arcom is,és azt olvastam hogy ez jó rá,mellesleg szeretnék szép barna bőrt(most elég fehér vagyok).Székesfehérváron melyik a legjobb szoli,ami nem túl drága,és lehetőleg álló?

És vki magyarázza el hogyan is működik?Be kell jelentkeznem?Le kell vetkőzni meztelenre?

Előre is köszönöm a válaszaitok:)

L/16


2010. márc. 29. 17:30
 1/1 anonim válasza:
a Kossuth Iskolánál a coop mellett az a nap szolárium, én ezt ismerem, és ha odamész szólsz a "recepciósnak" hogy szeretnél menni és ő mondja, hogy mikor gyere vissza vagy hogy mehetsz, persze vannak székek és várhatsz ott is. egyébként asszem nem drága, és van elvileg álló szolárium meg fekvő meztelenre nem kell ha gondolod lehetsz bikiniben stb...
2011. ápr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!