Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy szép legyek?

Mit tegyek hogy szép legyek?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó hogy ronda vagyok vagy ilyenek...csak túl átlagos...15 éves lány vagyok, és az a helyzet hogy ez a valentinnap lesz a 15. amit egyedül töltök... :( 158 cm vagyok, átlagos testalkatú(talán a csípőcsontom kicsit szélesebb, de nem annyira) szőke (nagyon-nagyon)dús, hosszabb hajú, és zöld szemű. Az arcom kerek, nagyjából előnyös vonásaim vannak, de a szemem nagyon karikás és nem tudok vele mit csinálni, a bőröm sárgásfakó, és a T vonalamban tele vagyok pattanással meg miteszerrel.(korrektort,púdert használok de csak picit..).:/

az öltözködésem kimerül a farmer-pulcsi kombóban...semmi különleges, csak átlagos...pont ez a baj...olyan szürkének, unalmasnak érzem magamat, hogy nem csodálom hogy nincs fiúm...meg hát most mentem gimibe és az általánost imádtam..imádtam bejárni, imádtam a tanáraimat, osztályomat, barátnőimet, egy olyan hely volt ahol biztonságban és otthon éreztem magamat... és most egyszerre minden megváltozott...az egész idegen...ráadásul apuék is szétmentek...úgy érzem nem találom a helyemet, nem érzem magam otthon az új suliban, barátaim persze ott is vannak, de nem állunk olyan közel egymáshoz(és lehet nem is fogunk) és egyfolytában a régi barátaimat hiányolom...persze tartjuk a kapcsolatot, mobilon, facebookon, meg néha talizunk is...de nem ugyanaz..egyszerűen zavart vagyok, és úgy érzem hogy az életem felborult...mit csináljak? biztos más is átesett már hasonlón..tudnátok tippeket adni nekem? Nagyon nagyon megköszönném...sokat segítenétek vele..

15/L



2016. febr. 9. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha szép akarsz lenni akkor meg kell találnod mi az ami neked jól áll, előnyös, jól érzed magad benne. Változtass a frizurádon, öltözködésed is lehetne nőiesebb már.

Bőrhibákat próbáld kezelni, gyógyszertárban, bioboltokban kaphatsz rá mindenféle szereket, emellett fontos az egészséges életmód, igyál sok vizet minden nap, étkezz egészségesen. Ha az alakoddal gondod van sportolj, eddzél.

2016. febr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

igen a vízfogyasztás nagyon fontos!

Minden nap tisztítsd és hidratáld a bőröd, hetente párszor radírozz. alapozó, korrektor segíthet de ezekből is jó minőségűt használj, a karikákat világosabb korrektorral a pattanásokat pedig zöld korrektorral tudod eltüntetni. szerezz be pár ruhát amit hétköznapra is hordhatsz, valami derékhangsúlyos egyszerű darabot pl:


[link]


de nyilván olyat ami a stílusodhoz passzol, amiben jól érzed magad. a magas derekú szoknyákat is hord bátran pl:

[link]

ez csinos és nőies.

ha tudok még valamiben segíteni írj rám nyugodtan :))

2016. febr. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

először is, még csak 15 vagy, ne aggódj, hogy egyedül töltöd a valentin napot:D én is kétségbe voltam esve a te korodban, hogy már sok barátnőmnek volt pasija, nekem meg sehol semmi. aztán 16,5 évesen összejöttem egy sráccal, mert kínosan éreztem magam,hogy még nem volt pasim..de hiba volt:))

a mostani barátommal majdnem a 18. szülinapom előtt jöttünk össze.. utólag látom, hogy még 15 évesen nem voltam érett egy kapcsolatra.persze nem mondom, hogy te se vagy. csak hogy ne könyveld el rossznak, hogy még nincs.. lehet az igazán jó, még később jön:))

a többire annyit tudok tanácsolni, hogy menj el kozmetikushoz. egyrészt tisztításra, másrészt tanácsra,hogy mit csinálj az arcbőröddel.

ezenkívül a frizurádat is variálhatod.:)

+ néhány új ruha is segíthet.nézz körül akár turikban, akár plázákban. próbálj ki új stílusú ruhákat is. esetleg hordj több szoknyát,hogyha jön a jó idő:)

az általános iskolás barátok sajnos ritkán maradnak meg:/ de nem lehetetlen, csak ne hagyd,hogy megszűnjön a kapcsolat köztetek. nekem is volt akivel általánosban 8 évig barátnők voltunk. ballagás után kb 1,5 évig tartottuk a kapcsolatot. utána ez abbamaradt, max fél évente beszéltünk.

most huszonévesen már idejét se tudom mikor beszéltem velük utoljára:/ de az én hibám is, hogy idővel fontosabbak lettek a gimis barátaim. :/ amúgy biztos ott is be fogsz tudni illeszkedni. hidd el, kb mindenki úgy érez, mint te. de próbálj nyitni irántuk:)


ja és még sminkre visszatérve, ha ad önbizalmat akkor szemsminket is csinálhatsz reggelente.

az arcápolás terén meg tisztítás, tonizálás, hidratálás.. ez mindig legyen meg. arcradír meg heti 1-2x.:) + próbálj egészségesebben táplálkozni, kevesebbet stresszelni.

2016. febr. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Sportolj! Az jót tesz a bőrnek, alaknak, jókedvnek. Mindegy mit, de legalább hetente 2 szer 1 órát

2016. febr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokan írtátok(szinte mindenki, priviben is) hogy sportoljak..járok heti kétszer másfél órás röpiedzésre a suliban...de nem vagyok valami jó(de komolyan..még nyitni sem tudok :((nem hogy elütni a labdát)...meg úgy általában a sportokban..de azért próbálkozom..vízfogyasztás..hát igen..az a helyzet hogy napi 1 litert iszom.Tudom hogy a napi 2 liter szükséges, de egyszerűen nem tudok magamba préselni ennyi vizet..nem arról van szó hogy nem szeretem vagy valami(a vizet hogy lehet nem szeretni?) de már ettől a napi 1 litertől is "tele van a hasam" és így is egyfolytában járkálok ki pisilni, mintha 3 litert magamba erőszakoltam volna..meg aztán télen nem nagyon kívánom a hideg vizet..de jelentem a folyadékot már szeptember óta próbálom magambaerőltetni..zöldség gyümölcs és társai: pipa..az a helyzet hogy eléggé "egészsétudatos" vagyok(ezzel néha az őrületbe kergetem a körülöttem lévőket), csak barna kenyeret vagyok hajlandó enni, és naponta rengeteg gyümölcsöt eszem(leginkább almát meg narancsot, mandarint) zöldséget már kevesebbet de hetente kétszer minimum azt is eszem...az alakommal abból a szempontból semmi bajom, hogy 45-46 kg körül vagyok..a testzsírszázalékom és a BMI-m is normális...csak hát a csípőm..bár ez inkább genetika..az arcradírt még nem próbáltam, köszönöm megpróbálom..az arcomat meg természetesen minden este lemosom arctisztítóval, majd hidratáló krémmel bekenem...
2016. febr. 10. 22:11
 6/6 anonim ***** válasza:

az 1 liter tényleg karcsú. de ha mellette sok lédús gyümölcsöt eszel, akkor ez rögtön több.

esetleg azt is kipróbálhatod, hogy pl 1 grapefriut és 1 narancs levét kifacsarod. ezt fel is lehet önteni vízzel, esetleg tenni bele egy kevés mézet meg citromlevet. nagyon finom és már több a folyadék beviteled.

de magát a vizet is lehet ízesíteni. pl nagyon népszerű mostanában, hogy egy üvegbe beleraknak gyümölcsöket meg mentát, citromfüvet. felengedik vízzel és hagyják picit állni..ez is egy jó alternatíva.

vagy tea.. akármi:D csak ne a bolti szénsavas vackokat idd.

2016. febr. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!