Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen színű lenne a hajam ha...

Milyen színű lenne a hajam ha most vegyi hajfestékkel sötétbarnára festett hajam befesteném 100%-os vörös hennával?

Figyelt kérdés
Allergiás vagyok a vegyi hajfesték valamelyik összetevejőre amitol nagyon elkezdett hullani a hajam. A borgyogyasz azt tanacsolta, hogy hennával fessem. Kicsit félek. Mi van ha attól is hullik majd? A lenövésem már nagyon igénytelenul nez ki szoval mihamarabb tenni szeretnek ez ellen valamit. De a hullás miatt is aggodom...szerintetek csak rosszabb lenne a hajamnak? Es vegso soron milyen szint kapnek?

2016. febr. 10. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem viszonylag sötét vöröses barnát.azt tudd hogy a henna viszonylag hamar kikopik,szerintem vannak természetes színezők amiket lehet hogy bírna a hajad , erről viszont vagy fodrászt vagy a bőrgyógyászt kéne megkérdezni.
2016. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]


És ezt a vörös árnyalatot, hogy lehet elérni?

2016. febr. 10. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Ehhez először le kell szedi a festéket a hajadról. De jó lenne először azt tudni hogy melyik összetevőre vagy allergiás.
2016. febr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ha sötét a hajad hennával nem tudsz ilyen intenziv színt elérni
2016. jún. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!