Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon szőrös a fenekem az...

Nagyon szőrös a fenekem az ánusz körül is. Nem zavarna ha a széklet nem ragadna bele és ez nagyon rossz érzés. Leszedetni nem merem senkivel. Valami ötlet? Bevizezzem a wc papírt?

Figyelt kérdés
2016. febr. 10. 21:32
 1/7 anonim válasza:
ha bevizezed a papírt akkor csak a papír is ottmarad. egyik ismerősöm lefürdik a dolga után. egyébként borotválni se jó ötlet mert amint elkezd nőni szúrni fog kegyetlenül. gyantán kívül nem sok módszer van ami megkönnyítené a dolgod. otthon ne próbáld mert borzalmas lesz az eredmény. szépen bejelentkezel egy kozmetikushoz és megcsinálja neked. nem kell parázni puncit is szőrtelenít egy kis segglyuktól csak nem riad vissza. de előtte sikáld fényesre a lyukadat. ciki lenne ha kis betyárkörték lógnának a szőrödről...
2016. febr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Használj nedves törlőkendőt, az nem marad ott.
2016. febr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van kimondottan nedves vécépapír, ami NEM olyan mint a popsitörlő amit a babák pucolására használnak. Előbbi vízben idővel szétmállik, utóbbi nem.

Be is lehet vizezni a vécépapírt, ha nem egyrétegű vacak, akkor nem mállik szét.

Én személy szerint feladtam a harcot, túl nagy meló törölni és a fél tekercs papírtól csak eldugul a klotyó. Szóval ha lehetőségem van rá, akkor inkább lezuhanyzom utána.

2016. febr. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
Van nedves toalett papír. Olyan mint a baba popsitörlő. Én mesikor szoktam használni. Szerintem a te problémádra is megér egy próbát! DM, rossman, Eurósba lehet kapni párszáz forint.
2016. febr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fogsz egy borotvát és leborotválod. Elég egyszerű művelet.
2016. febr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsónak: nem feltétlenül a szőr a probléma.

"A végbélnyílásnál és kicsit beljebb elég gyakran keletkeznek vérrögök. A hirtelen kialakult rög feszíti, nyomja a felette lévő bőrt és az alatta lévő szöveteket, ami üléskor, akár székeléskor is fájdalmat okoz. Megszokott esetben a bőr pár nap alatt megnyúlik, és a vérrög is lassan felszívódik, így kb. egy-másfél hét alatt a feszülő fájdalom megszűnik. Kb. 2-4 hét alatt a csomó eltűnik, helyén egy kis bőrfüggelék marad, ami a tisztálkodási nehézségeken, néha időszakos begyulladásokon kívül ritkán okoz más gondot. Ezt hívják néhányan jópofa módon sziromnak."

[link]

Ilyen esetben nem csak a törlés, hanem a borotválás is problémás.


Kérdező: étrended amúgy milyen? Változtatással el lehet érni keményebb állagú székletet ami nem ragad, szinte törölni sem kell.

2016. febr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Fiú vagy ?
2017. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!