Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Izzad a lábam állandóan, és...

Izzad a lábam állandóan, és ha leveszem a cipőmet nagyon büdös a zoknim. Már befújtam izzadásgátlóval is, de úgy csak kis mértékben csökkent a szag. :S Ti ez ellen mit csináltok? Lehet venni kimondottan lábra ilyen izzadásgátlót?

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 12:31
 1/7 anonim válasza:
57%
Én lábszag elleni talpbetétet használok, 2-t vettem, és naponta cserélgetem. Használat után ki kell venni a cipobol, hogy megszáradjon. Az izzadásgátlókkal nincs jó tapasztalatom, miután befújtam a talpam, az osszes izzadság a lábfejem tetején jott ki :D, ezután váltottam a talpbetétre.
2010. márc. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A páromnak is hasonló problémája volt..Iszonyú büdös volt a lába..Nálunk ez jött be.

- izzadásgátlóporral szórta amíg kellett a cipői belsejét.

- csak pamut zoknit használt(műszálasakat nem vett fel)

- canesten kenőccsel kenegette minden lábmosás után..

kellett pár hét kezelés,de hál istenek ma már szagmentes a lába...

2010. márc. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mielőtt felveszed szórj bele szódabikarbónát, barátomnak hat.
2010. márc. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lábkrém. Azokban van izzadásgátló adalékanyag, kenegesd be vele reggelente és monjuk amikor hazaérsz suliból, v munkából és esténként pedig ecettel fújd be.

Lehet kapni ilyen spricnit amibe beleöntesz ecetet,de semmiképp se higítsd vízzel mivel az alapból higított a 10%os erre teljesen megfelelő.

egy pedikűrös

2010. márc. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem anno az avon lábspray jött be, csak egy párszor használtam, de utána feltünt h ha nem fujom be akor sincs semmilyen szag

de amúgy a zsálya tea hatékony, vehetnél lábfürdőt, és a teát is ihatod, de max 2 hétig szabad inni a teát.

2010. ápr. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Áztasd a lábad minden nap minimum fél órán át szódabikarbónás vizben(fél marokkal kell a lavórba.)

Nekem elmúlott töle már 2 éve!!!

Állitólag azért van, mert tele van az ember savas méreganyagokkal, és ezeket a szódabikarbónás viz eltávolitja. Még mindig izzad a lábam, de még zárt cipóben 12 óra után sincs az ég világon semmi szaga!!! Hidd el, csodaszert ajánlok és fillérekbe kerül!

Sok sikert!

2011. márc. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
küldd el a büdös cipődet nekem, megveszem tőled.
2013. febr. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!