Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Épített körmöt is ugyanolyan...

Épített körmöt is ugyanolyan sokat reszelik, mint a gél lakkosat? Szeretnék újra csináltatni körmöt de semmiképp gél lakkosat.

Figyelt kérdés
Mikor először volt gél lakkos körmöm, aki készítette/festette a körmöm azt mondta nagyon szép, erős és egészségessek a körmeim.. Nem sokszor jártam hozzá megcsináltatni a körmöm kb 8-9 alkalommal tehát nem csináltattam egészen 1 évig.. És annyira puha elvékonyodott lettek a körmeim, mint a papír. De most arra gondoltam, hogy ha építtetem akkor is ugyanígy el fog vékonyodni? Mert már 1,5 éve pihentetem.. És újra szeretnék ilyen körmöt de semmiképp nem gél lakkosat. Az építettnél ugyanolyan sokat reszelnek le? Vagy azt hogy veszik le másképp?

#köröm #műköröm #gél lakk #Épített köröm
2016. febr. 13. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérjél shellacot, ugyanolyan tartós mint a gél lakk, csak nem reszelik a körmöt hanem leoldóval szedik le következő alkalommal így a köröm se sérül.

Én nagyon szeretem,csak ajánlani tudom !

2016. febr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egyet értek. nem minden gél lakknál kell bántani a köröm felszínét. van amit börfeltolás+ fertőtlenítés után lehet használni. és eltávolítani is acettonnal lehet. kb 2-3 hétig tart az is.

én azt javaslom.

amúgy a köröm visszanő, szóval nem tartós beavatkozás a reszelés sem. de egyet értek, nekem is volt már-már hajló körmöm . nagyon kellemetlen.

2016. febr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. febr. 20. 22:57
 4/4 anonim ***** válasza:

sajnos rossz volt a körmösöd.

ha megfelelően van elkészítve,akkor nem vékonyodik a köröm. nem szabadna sokáig és erősen reszelni, elég picit megbolyhozni,hogy matt legyen.

leszedni meg lehet oldással is kb minden gél lakkot,csak sok körmös inkább reszeli(nem tudom miért,főleg ha nem értenek hozzá)

2016. aug. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!