Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A gél-lakkozást hogy szokták...

A gél-lakkozást hogy szokták a körmösök eltávolitani, ha már újra kell lakkozni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 14. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Lereszelik vagy leoldják.
2016. febr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
lecsiszolják.
2016. febr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A jobbak leoldják, a többi lereszeli.
2016. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, a jobbak lereszelik, mert tudják hogyan kell és nem reszelik agyon. Aki meg nem tudja, az oldja és szénné szívja a körmöt. Nekem már egyik ismerősöm se jár körmöshöz mert szétszakadtak a körmeik a folyamatos oldástól. Én magamnak évek óta reszelem, soha nem volt bajom. Bár az én körmöm reszelés után úgy néz ki, mint egy sima natúr köröm. Meg nem mondja senki, hogy hozzá lett nyúlva bármivel is.
2016. febr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogy szedi szét :D Hol hallottál ekkora baromságot? Évek óta oldom a vendégeim géllakkját, köszönik mindenkinek erős, egészséges a körme.
2016. febr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!