Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek mi a velemenyetek...

Nektek mi a velemenyetek errol? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy még csak február van de ahhoz ,hogy nyaron szep legyen a labam mar most el kell kezdeni szorteleniteni. A labszaramat epilalom mivel ott igencsak sotet a szor kb hetente kell. Viszont a combomon nem teljesen szokes inkabb szokesbarnas a szor nem annyira feltuno csak ha rasut a nap. Szerintetek epilaljam le azt is? Ugy nem fog megerosodni a szor? Es milyen idokozonkent kene csinalni? Anyukam nem tud rola mert biztos , hogy nem engedne.

14/L



2016. febr. 15. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem most teljesen felesleges a combodat.

Viszont ha szőkés barnás szőr van rajta, akkor én strandra biztosan úgy mennék, hogy azt is leszedem, meg szoknyát is úgy hordanék. Megerősödni nem fog és nem is lesz feltűnőbb, ha epilálod. Akkor kell leszedni újra, ha megint kinő. Ez mindenkinél más. Van, aki hetente csinálja. De vannak olyan szerencsések, akiknek elég egy hónapban egyszer.

2016. febr. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem látszik a combodon a szőr akkor azt hagyd. Senki észre sem veszi.
2016. febr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat!!😘
2016. febr. 15. 11:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Én borotvával estem neki a combomnak, ez már több éve. Mondanom sem kell, ocsmány szőrős lett nem győzöm leszedni. A combodhoz ne nyúlj!
2016. febr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!