Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan növelhetném meg a...

Hogyan növelhetném meg a mellem természetes módszerekkel?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok 75/A e mellbőségem.

Nagyon meg szeretném növelni egy picit,nem nagyon csak egy picit.

Rendes válaszokat légyszi.:)



#mell #módszer #mellnagybbitás
2016. febr. 15. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel
2016. febr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet természetes módszerékkel "házilag" megnövelni a melled méretét.


Nekem is ugyanúgy 75A a méretem 22 évesen és egy picit nőtt mikor rövid ideig fogamzásgátló tablettát szedtem. Sajnos ez minden csak nem természetes. Nekem több kárt okozott, így végül orvosi utasításra nem is szedhetem soha többé.


Próbáld meg elfogadni magad. Biztosan nagyon szép vagy nagy mellek nélkül is. Mindenkiben van valami szép. Azt kell hangsúlyozni.

Egyébként a kis mellekkel könnyebb sportolni szerintem, bár ezt csak gondolom, mivel sosem volt nagy. De a kis mellek is néha zavaróak futás közben.

2016. febr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Sehogy, a mell mérete genetikailag adott.


Elvileg ha hízol, akkor nöhet töle a melled is, de nem biztos, söt a nagy átlag elöbb hízik máshová és csak ritkán mellre.

2016. febr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bércsak hiznék:D mert 14 évesen 175 cm vagyok és 47 kg.Tetszik a formája meg minden nincs vele bajom,csak szeretném hogy picurkát nőőjjön.kösz a válaszokat
2016. febr. 15. 19:38
 5/11 anonim ***** válasza:
Még sok ideje van nőni,nekem ilyen idős koromban még A-s sem volt :-) most sem olyan nagy, B-s, de ezzel elvagyok
2016. febr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14 évesen még gyerek vagy, böven fogsz még fejlödni!
2016. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sehogy sem lehet - a műtéten kívül - mellet növelni! Mozgással formázni lehet, de számottevően növelni nem lehet.

Minden ilyen kenőcs egy hatalmas lenyúlás!

2016. febr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Én kézrátétellel melleket növesztek.
2016. febr. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha létezne erre természetes módszer minden nőnek nagy mellei lennének. De csodás is lenne!:) Várom már mikor fogják már ezt a módszert tényleg felfedezni!:D
2016. febr. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Én meg nyelvrátétellel :D
2016. febr. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!