Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vettetek-e már vagy használtat...

Vettetek-e már vagy használtatok-e már replika órát? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Nézegettem a neten órákat és 1 nagyon megtetszett!A Hublotnak a Masterpiece MP-05. Találtam 2 oldalt ahol árulnak ilyen órát replikába.

Az egyik: [link]

A másik: [link]


Valaki rendelt már valamelyikről? A legfontosabb kérdés:A replikákban működik a mechanika? Mert ennek nagyon szép a mechanikája is meg maga az óra csak nincs 70 millió forintom órára... AZ 1. LINKNÉL AZ M BETŰT TÖRÖLJÉTEK KI! Azért írtam oda mert linkrövidítésnek vette szóval simán co



2016. febr. 16. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Hello! Én ajándékba kaptam egy igen jó minőségű Patek replikát. Eléggé jól működik. Nyilván mindenkinek más tetszik, így nem szólnék bele abba sem, hogy mi 70 millió, és mi nem. Ízlés dolga. Ezek nem eldönthető dolgok. Az egyik barátom Omega sportórákért ad ki nem kis pénzeket. Más az orosz csodákért lelkesedik. Nálam az álom a Jaeger reverso arany tokozással, talán egyszer lesz felesleges 4,5 millióm. Addig is egy töredékáron vett 45 előtti gold Universallal tolom. Az első linket M betű(k) nélkül sem ismeri fel a gép.
2016. febr. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!